Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Friendzone vagy mivan? Káposzt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone vagy mivan? Káposztamelegítési kísérlet?

Figyelt kérdés

Nyár elején elkezdtünk beszélgetni egy régebbi lány ismerősömmel(6-7 éve ismerjük egymást), akkor el is mentünk kávézni de utána valahogy megállt a dolog, azóta nem nagyon beszéltünk(ő nem látott ebben annyi potenciált).

Az elmúlt hetekben viszont előkerült, chatelgetünk, képeket küldözget, érdeklődik, nevet a hülyeségeimen. ismét megbeszéltük hogy összefutunk, beülünk valahova.

Szerintetek hogy kellene most viselkedni? ez most friendzone? reggel beszéltük le, azóta nem ír olyan aktívan mint előtte, kicsit fura lett az egész.

Nem értem most mi történik.



2017. szept. 17. 17:13
 1/2 CFB ***** válasza:

Lehet hirtelen fellángolás érte, vagy nek tudom. Van pár olyan, hogy elkezd egy lány szeretni valakit, majd 1-2 héttel később kiszeret belőle, és ha addig pl lebeszélt egy randit (nem ilyen találkát, tényleges randit), egyszerűen nem tudja, mit kezdjen magával.

Másik lehetőség: nem tudja, mit akar.

Még egy következő: ha állandóan ő írta, te meg csak válaszolgattál, lehet arra vár, hogy te írj rá, mert ő már belefáradt.

2017. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,hogy "talonban" tartogatott. Tehát, hogy ha nem jön össze neki azzal, akivel akarta, akkor "nincs ló, jó a szamár is"-alapon összejöhet veled, ad neked is egy esélyt, szóval, hogyha pasiként tekint rád, és nem csak barátként, akivel hiányoztak az együtt lógások, akkor lehet, hogy nem is gondolja veled komolyan alapvetően, hanem csak egy pótlék lennél neki, amiért nincs "jobb". A képek küldözgetésével talán amúgy magába akar téged valszeg bolondítani, de szerintem nem kéne, hogy bedőlj neki, ha először nem kellettél, akkor nagy valószínűséggel most se fogsz, ha talál jobbat, esetleg lehet az is, hogy akkor még nem is érezte magát késznek egy párkapcsolatra, nem is érdekelte az ellenkező nem, de most viszont már kész van, és most jött rá, hogy bejössz neki. Tehát még ez is lehet akár, hogy nem pótlékként gondolt rád, csak még nem volt kész rá.
2017. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!