Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan/ Milyen indokkal írják...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/ Milyen indokkal írják rá a lányra?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki bejön. Suliba nincs nagyon időm vele beszélgetni mert nem is egy emeleten vagyunk. Folyosón mindig mosolyogva köszönünk egymásnak de nagyjából ennyi. Milyen indokkal írhatnék rá?

2017. szept. 19. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Van kedved ismerkedni? Suliba nincs sok idő rá és jó lenne veled megismerkedni. :) Tudod én vagyok az a srác aki mosolyog mindig rád köszönésnél.


És

1.Ha nemet mond fogadd el és ennyi. Ne fuss senki után csak megbánod. (tapasztalat)

2. Van minimum 5perc szünet. ne mond, hogy nem tudsz vele beszélgetni mert nincs rá idő vannak 10-15 perces szünetek. És ha odamész (veszed a bátorságod) akkor azt jobban értékeli mint ha ráírsz!!!

3. Sok sikert! Remélem segítettem.


Egy férfi honfitársad

2017. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld pacsi! :D
2017. szept. 19. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
6%
Jo a bulad.
2017. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!