Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első csók/randi/ciki helyzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók/randi/ciki helyzet?

Figyelt kérdés
Mesélnétek ezekről, nektek milyen volt vagy esetleg volt e? (story time :D)

2017. szept. 28. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Első randin alig beszéltünk a sráccal. Aztán utána nem is kerestem a társaságát
2017. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

-Első csók után cuccos lett a nyelvem,mert nem nyelte le rendesen.


-Randi a csaj végig a volt exét aki egyébként a haverom volt elmondta mindennek, ezért később dobtam :D. A legaranyosabb és legcikibb az volt amikor 12 évesen elmentem rózsát venni, és ott vártam a lányra mint egy darab f**z 1 órát és amikor eljött elment mellettem a f**ra :D:D:D:D.


Ciki helyzet szex közben majdnem befostam,lábgörcsök...ami kiemelten vicces (bár akkor nem volt az) :D


csináltam a lányt majdnem leesett már az ágyról, meg lihegett én meg megkérdeztem ennyire jó? ő meg erre "nem ba**dmeg csak nem kapok levegőt" és tényleg nem kapott mert a fején volt a párna azt nem tudom hogyan...vannak ilyenek.

2017. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az első csókom nagyon rossz volt, 14 évesen kb. a negyedik randin csókolt meg a srác egy padon. Ledugta a nyelvét a torkomon, meg visszagondolva nem is voltam szerelmes.. A második csókomat számítom az elsőnek. 15 évesen történt, a fiúval már 2 hónapja alakulgatott köztünk valami amikor egy buliban megcsókolt, így jöttünk össze. Neki az első csókja volt úgyhogy picit tapasztalatlan volt, de nem is számított. Nagyon jó érzés volt mert már vágytam rá. Azóta is együtt vagyunk.

16/L

2017. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!