Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki bejön, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki bejön, de szerintem csak szexre kellek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Össze vagyok zavarodva. Mert amugy rendes fiúnak tűnik. De tegnap írt rám és már most meghívott a bulijára. Ami ugyan nem most lesz, de nekem ez fura. úgy érzem, hogy csak szexre kellek neki. Passzolnám, ha felvetődött volna a téma, de nem. Mit tegyek?

2017. okt. 7. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy tízen éves srác nem feleséget keres. Hol itt a probléma?
2017. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

#1 akár 30 felettiek is lehetnének...

Kort nem írt a kérdező egyikőjükre se...

2017. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2#, ne fárassz. Ha 30 éves és kiír egy ilyen kérdést akkor csak gratulálni tudok.
2017. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#2-es, neked a 30 feletti mióta tini? :D


Egyébként az elsőnek adok igazat, akkor lenne gond ha nem fordulna meg a fejében hogy szexeltek :D Ettől függetlenül gondolhat többet is, mármint hosszútávú kapcsolatot.


De az a legjobb megoldás szerintem, ha elmész arra a bulira, jól érzed magad vele, aztán ha le akar fektetni, megmondod neki, hogy neked ez még korai, és nem szeretnéd, aztán fogod magad és hazamész. Aztán az már rajtad áll hogy utána megbeszélitek, vagy otthagyod.

2017. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
egyszer vagy fiatal, szexelj amennyit csak tudsz
2017. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
61%
Nekem is volt ilyen barátom, akivel még csak egy hete jártam és már akkor meghívott a testvére esküvőjére. Csak azért jártunk hogy szépen mutasson az esküvői képeken velem. Majd egyfojtában veszekedtünk és azt mondta ha szeretem lefekszem vele és mindig mondta hogy én lenék akkor a 3.csaj akitől elveszi... Megtörtént nagyon szar volt és utána is csak veszekedtünk.
2017. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
16 vagyok, ő 18 lesz... Persze, hogy a szex természetes dolog, de én komoly kapcsolatot keresek
2017. okt. 7. 21:51
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

16 évesen komoly kapcsolat... az meddig tart? 2 hónap? vagy mitől komoly?


kicsit lazítanod kellene, igyál valamit

2017. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16 évesen mit vársz egy 18 évestől, könyörgöm? Komoly kapcsolatot. 😂😂
2017. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Jaaaj hagyjátok már ezt a kategorizálást, : hoyg csak komoly kapcsolatot keresek.

És honnantól komoly egy kapcsolat nektek, vagy mitől ?

- Attól hogy fél évig nem élvezkedtek ?

- Attól, hogy A4 esen megállapodtok, hogy ez most komoly kapcsolat ?

- Attól, hogy taktikázva váratjátok és szívatjátok egymást ? Ami csak arra jó, hogy a hiányérzetébe fogsz belezúgni, nem az emberbe.


Szóval örökszabály :

Ha meg akarod tartani : sz..pjad le,de olyan atom módon, kétszer egymás után és nem fogod tudni levakarni sem és kész a komoly kapcsolat. Hogy mennyire komoly, azt meg az idő dönti el, nem Te.

Ha meg nem kell valamiért, akkor minek kisérletezel ?

2017. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!