Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Többi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy fiú, 16 éves, és bejövök neki. Már nem egyszer tudatta velem, mindig kedvesen elutasítom, de később újra próbálkozik. Szoktunk irogatni, meg minden, tök jó fej, egy szimpla barátnak teljesen el tudnám képzelni, de annál többnek nem. Egyátalán nem tetszik, ergo szerelmes sem vagyok belé. Volt már barátom, tehát b iztos vagyok benne, hogy nem ilyen érzés ha szerelmes vagy valakibe, Többször próbált találkozót szervezni, de mindig valamilyen ürüggyel leráztam. Mit tegyek? Annyiszor mondtam már neki, hogy nem szeretnék semmit tőle, ami barátságnál több. Nem mellesleg ő 11.-es én pedig 7.-es.. Mit mondjak neki?

2017. okt. 8. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy túl nagy a korkülönbség, keressen magának idősebb barátnőt!
2017. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!