Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

A kérdés

Hogyan kéne szóba elegyedni vele?

Minden reggel buszozni szoktam és már régóta kiszúrtam egy elég helyes fiút. Eddig nem nagyon érdekelt csak néha láttam, de mostmár minden reggel vele megyek. Egyszer a kutyámat sétáltattam és már nagyon sötét volt és a háza előtt mentem el épp. A kutyája elkezdett ugatni mire a srác kijött az ajtón hogy megnézze miért ugat a kutya. Majd mikor észrevett megvárta amig elmegyek,eközben folyamatosan bámult engem. Majd (kb egy héttel ezelőtt) ugyanakkor szálltam fel bele buszra és hát ismét folyamatosan bámult a haverjával. Egy egy pillanatra felvettem vele a szemkomtaktust de tulságosan zavarban voltam, igy nem tudtam rendesen kezelni a helyzetet. Másnap is ott volt viszont rám sem nézett. Majd egy ideig nem láttam és ma ismét. Vettem a bátorságot és leültem mellé és a haverja mellé. Viszont csak egy pillanatra tudtam csak elkapni a tekintetét. Teljesen tehetetlen vagyok,nem tudom mit kéne most tennem. Valaki tudna segíteni? :) 16L

10-12 21:48  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Mondd meg neki h szia lennék a kávéautómatád , benyelném a 20 asodat. Es utanna dobd oda neki a telo szamod. Ez tuti trukk

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 10-12 22:05 Privát üzenet
"Helló nem tudnád véletlenül hogy ott megáll e..." (és megkérdezed a következő megállót) Bemutatkozol. És elkeztek beszélgetni.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 10-12 22:55 Privát üzenet
KEdves 2. :D:D együtt utaznak már x alkalommal a buszon és megkérdezi, hogy megáll-e a busz y állomáson, miközben gyakran látják egymást a buszon? XDDDDDD

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 10-16 19:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huszonéves hölgyek! Hol és hogyan "lehet" szóba elegyedni, megismerkedni veletek? Hogy szeretitek? ^_^ Azoktól kérdem, akik szintén kerülik a koncerteket/diszkókat, és nem..
Leírnád tapasztalataidat, hogy HOL és HOGYAN szoktál szóba elegyedni (majd később RANDIZNI) huszonéves lányokkal (ha szórakozóhelyek (diszkók/kocsmák/kávézók) szóba se jöhetnek)?..
Szeretnék szóba elegyedni a kiszemelt nővel, ez a szituáció nagyon átlátszó lenne?
15 éves vagyok és van egy barátom. Anyukámék nagyon ellenzik ezt a "gyerek túl korán kezdi" dolgot. De a fiú tök normális apámmal is próbál szóba elegyedni, ahogy csak tud meg..
Hogyan lehet feszengés nélkül szóba elegyedni egy nővel?
Ma a strandon (Balaton) láttam egy nagyon jó csajt, rikító zöld bikiniben. Sajnos nem tudtam szóba elegyedni vele, ha véletlenül látja a kérdésemet, írjon!?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu