Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne szóba elegyedni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne szóba elegyedni vele?

Figyelt kérdés
Minden reggel buszozni szoktam és már régóta kiszúrtam egy elég helyes fiút. Eddig nem nagyon érdekelt csak néha láttam, de mostmár minden reggel vele megyek. Egyszer a kutyámat sétáltattam és már nagyon sötét volt és a háza előtt mentem el épp. A kutyája elkezdett ugatni mire a srác kijött az ajtón hogy megnézze miért ugat a kutya. Majd mikor észrevett megvárta amig elmegyek,eközben folyamatosan bámult engem. Majd (kb egy héttel ezelőtt) ugyanakkor szálltam fel bele buszra és hát ismét folyamatosan bámult a haverjával. Egy egy pillanatra felvettem vele a szemkomtaktust de tulságosan zavarban voltam, igy nem tudtam rendesen kezelni a helyzetet. Másnap is ott volt viszont rám sem nézett. Majd egy ideig nem láttam és ma ismét. Vettem a bátorságot és leültem mellé és a haverja mellé. Viszont csak egy pillanatra tudtam csak elkapni a tekintetét. Teljesen tehetetlen vagyok,nem tudom mit kéne most tennem. Valaki tudna segíteni? :) 16L
2017. okt. 12. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Mondd meg neki h szia lennék a kávéautómatád , benyelném a 20 asodat. Es utanna dobd oda neki a telo szamod. Ez tuti trukk
2017. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Helló nem tudnád véletlenül hogy ott megáll e..." (és megkérdezed a következő megállót) Bemutatkozol. És elkeztek beszélgetni.
2017. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
KEdves 2. :D:D együtt utaznak már x alkalommal a buszon és megkérdezi, hogy megáll-e a busz y állomáson, miközben gyakran látják egymást a buszon? XDDDDDD
2017. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!