Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretne találkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretne találkozni?

Figyelt kérdés

Nyáron elmondtam neki hogy szeretem. Egy ideig mindennap beszéltünk és mondta hogy nagyon unatkozik itt a nyaralójánál én meg rávágom hogy akkor menjen haza XD mindegy ez lényegtelen...és akkor megkérdezte tőlem hogy azért írom ezeket merthogy nem szeretnék találkozni vele? Én persze tiltakoztam mert szerettem én is volna...

És most arra gondoltam hogy őszi szünetben elhívom hogy talizzunk...én Balatoni vagyok ő pedig Budapesti...és nem értette hogyan találkozhatnánk amikor ilyen nagy a távolság köztünk...és kimondta ha találkozni szeretnék vele akkor csak Pesten...és a szüleim nem engednek el egyedül Bp-re. És akkor végülis hagytam az egészet:(

2 hónapja még szeretett volna(csak azért mert közel voltunk egymáshoz?)most pedig nem mert lusta letolni a seggét hozzám?



2017. okt. 14. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Te a fiú vagy a lány vagy? :)
2017. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltetelezem lany vagy mert ha fiu lennel akkor eleg bena lennel a csajozashoz teso,na de a fiuk utaljak ha kuzdeni kell valakiert és egy tavkapcsolat nagyon nehéz ám, nem lehet fenntartani sokáig, legalabbis én nem tudtam, meg egy héten szerintem 1× tudnatok talalkozni vagy max 2 de mire egyikotok felmegy a masikhoz.. ehhez hatalmas szerelem kell h meg lehessen oldani,de ez a fiu akor ugytunik nem nagyon erdeklodik utnnad..
2017. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
68%

"na de a fiuk utaljak ha kuzdeni kell valakiert"


A fiúk lehet,de egy férfiak nem.Minél nehezebb megszerezni valakit,valamit,annál nagyobb az értéke,és annál nagyobb izgalommal tölt el.


"Nagyon unatkozik itt a nyaralójánál"


Uhh.Én eleve nem ismerem az unalom szót,de hogy valaki még egy nyaralóban is unatkozzon...:) ez elég fura.


Ha nem tesz érted semmilyen erőfeszítést,szerintem hagyni kellene őt.

2017. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

de a férfiak nem *


Előző voltam.

2017. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!