Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha nem akarok tobbet talalkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok tobbet talalkozni?

Figyelt kérdés
Ma randiztam egy lannyal, azt beszeltuk meg h majd beszelunk valamikor de en nem akarok tole semmit mert nem ereztem azt ezen a talalkozon amit kellett volna. Szerintetek rairjak vagy ne irjak mar?
2017. okt. 14. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tisztességes vagy akkor illik megmondani, hogy a részedről vége lenne ennek a dolognak nem pedig a csicskák módjával felszívódni...
2017. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem gáz ezt megirni?
2017. okt. 14. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért?


Az jobb ha hitegetnek téged valamivel aztán egyik pillanatról a másikra meg se lehet találni az illetőt mert felszívódott?

2017. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem gáz. Biztos rosszul fog neki esni, de muszáj neki elmondani, ne hogy az legyen, hogy ő bele éli magát.
2017. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azóta nem is beszéltünk messengeren se. meg aránylag gyors randi volt mert kfc-ztünk aztán hazakisértem.
2017. okt. 14. 21:39
 6/8 anonim válasza:
Nem baj. AZ is lehet, hogy ő se gondolta komolyan, és azért nem ír, de jobb tisztázni a dolgokat. Lehet hogy ugyan arra gondoltok.. Nyugi. Írd meg. :)
2017. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia:)

Szerintem ird meg neki mindenkepp..lehet, hogy o meg remenykedik..es inkabb vagd el ezt a szalat, minthogy csak fejtorest okozz neki.

2017. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet o sem erezte jol magat. Hogyha nem keres ne keresd te sem es téma lezárva. Ha keres , akkor mondd meg neki finoman, hogy nem fog menni.
2019. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!