Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. De nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. De nem tudom mit írjak neki Messengeren alapvető kérdések után?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik. nemrég elkezdtem vele beszélgetni Messengeren. Alapvetően elkezdtünk beszélgetni...

pl.:mizu, hogy vagy, mit csinálsz stb.

Nem tudom mit kéne írnom neki, mit kérdezzek tőle..

Mikor, mennyi beszélgetés után kérdezzem meg tőle hogy lenne e kedve randizni??



2017. okt. 17. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, ha jól elvagytok 1 ideje akkor:D
2017. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egy suliba járunk.. Tegnap kezdtünk el igazán úgy beszélgetni hogy válaszolunk is egymásnak....
2017. okt. 17. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne húzd sokáig, mert be fogsz kerülni a friendzone-ba. Mikor éppen ugy érzed, hogy hű, na most megkérdezem, rögtön tedd meg, nehogy “elszálljon az ihlet” ;)
2017. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van ne húzd sokáig, bár én 3-4 hónapig húztam, aztán beleszerettem xd
2017. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hívd el! csak lazán! :D
2017. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!