Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha már ismerjük egymást és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már ismerjük egymást és elhívok egy lányt randizni és ő eljön akkor bejövök neki?

Figyelt kérdés
Már ismerjük egymást másfél hónapja, az osztálytársam, szoktunk szemezni, volt, hogy pár órán mellette ültem és így tudtunk beszélni, ő is kérdezett, hosszan válaszolt látszódott, hogy érdekli a beszélgetés.2 hét múlva lesz egy másik osztálytársam szülinapja és a lány aki tetszik megkérdezte tőle, hogy én is ott leszek-e.Én is megvagyok hívva, meg is tudta, hogy ott leszek, táncolok vele és utána arra gondoltam, hogy kihívom sétálni.Ha kijön velem akkor már reménykedhetek, hogy bejövök neki?15/f

2017. okt. 18. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2017. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sziszen55 ***** válasza:

szerintem tetszel neki

de semmi sem biztos

figyeld a jeleket!:)

2017. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban milyen jeleket?Nem egyszerű mert zavarban vagyok:D
2017. okt. 18. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:

nem atomfizika ez :)


hidd el, csaj is ugyanannyira rá fog izgulni a dologra, mint te, pláne 15 évesen. izgulni fog, sokat mosolyogd rád, próbál okosnak és szellemesnek mutatkozni előtted, érdeklődik, ilyesmi.

2017. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval 100%-ban egyet értek.
2017. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt most komolyan kérdezted? :D
2017. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!