Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit szólnátok, ha igy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha igy menne oda hozzátok egy fiu?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba, akivel minden szünetben nézzük egymást, és hosszasabb ideig is szemeztünk már.Oda szeretnék menni hozzá, bemutatkozni és elhivni valahova a hétvégén. Béna duma szerintetek az hogy... szia, zavarhatlak egy percre?(igen persze). Már régota megragadtad a figyelmemet, és nagyon csinosnak tartalak téged, és szeretnélek megismerni, lenne kedved hétvégén eljönni velem valahova? Ti mit tanàcsoktok? Mit mondjak neki? 17/F

2017. okt. 18. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem amit írtál, teljesen jó, én örülnék, ha egy fiú így jönne oda hozzám.
2017. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül ez a zavarhatlak duma a gáz, ne menj le ilyen kutyába. Ne körülményeskedj ennyit mellé, egyszerűen menj oda hozzá mosolyogva, hogy már jó ideje nézitek egymást, így úgy gondoltad, ideje bemutatkozni, xy vagy és szívesen megismernéd, mert szimpatikusnak és nem mellesleg nagyon csinosnak találod, van-e kedve hétvégén meginni egy forró csokit/bármi egyéb.

Amúgy tökös lépés, hajrá! ;)

2017. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Szia Ágikrisztijulcsi??, engedd meg, hogy egy pillanatra feltartsalak!
2017. okt. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Vagy egy pillanatra kolcsonkerjelek a barátaiddal.
2017. okt. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Én örülnék ha így jönne hozzám oda egy fiú.
2017. okt. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem így oké lesz, hajrá! :)
2017. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is nagyon örülnék ha egy fiú így jönne oda hozzám, szerintem cuki ez a szöveg én biztos elmennék vele valahova:3;)
2017. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalat ha egy lány tetszik legyél mindig a középpontban....tehát:hülyéskedj,nevetesd meg és már a kezedben is van....hát sajna nem sajna a lányok már csak ijenek (tisztelet a kivétel) és tényleg ne alászkodj meg utólag ha el hagyod vagy elhagy bánni fogod!.sok sikert
2017. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Komolyan van még ilyen fiú aki oda mer menni egy lányhoz? Mert a mai világban már a sok kisfiú azt várja hogy a lány menjen oda hozzá(szemelyes tapasztalat) de hogy a kérdésre is válaszoljak én nagyon örülnék ha így jönne oda hozzám egy fiú.Szerintem aranyos ez a szöveg.Szóval sok sikert:)
2017. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ez aranyos, és jó hogy vannak még ilyen fiúk, de kicsit túlzás. Csak simán a szeretnélek megismerni és elhívni valahova elég lenne. Mármint ha a csaj nem fordítja el a tekintetét és ő is néz akkor szerintem mindegy mit mondasz neki igent fog mondani, csak várja hogy végre odamenj.
2017. okt. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!