Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek akar tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek akar tőlem valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel látásból ismerjük egymást, és már egy ideje beszélgetünk facebook-on is. Nagyon jól elbeszélgetünk, de van hogy beszélgetés közben eltűnik és csak 2-3 nap után válaszol. Ez mit jelent? Nem érdeklem és csak udvariasságból válaszolgat? De akkor miért ír rám? Már beszéltünk találkozóról is de még semmi konkrét időpont nem lett megbeszélve, van hogy rám ír délután hogy most nem tudunk e találkozni, de mivel nem egy településen lakunk, ez nem megy ilyen könnyen... Szóval nem értem mit akarhat, egyáltalán akar e valamit, szerintetek? Köszi a segítséget!

2017. okt. 19. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maga se tudja, de az biztos hogy nem akarja annyira. Vagy csak 'játszadozik'. Nekem is mindig van 1-2 lány aki úgy valamennyire érdekel, de azért annyira nem, és velük ezért csak néha beszélgetek, ha éppen úgy van akkor találkozunk... Ez ilyen 'ha nincs semmi akkor elütöm az időm', meg 'azért még majd jó lehet egyszer' típusú játék. Nagyon szemétségnek hangzik, és ha a másiknak vannak érzései feléd akkor az is - ha te kezdesz érezni valamit akkor lépj te. 19f
2017. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha rád ír, hogy találkozni akar, akkor valószínűleg érdekled, ami nem jelenti első sorban azt, hogy akar tőled valamit, de ha meglátja benned azt, amit keres, akkor onnantól elég valószínű, hogy közeledni fog jobban. Ha akarsz tőle valamit, próbáld meg a kezdeményezést, pl kérdezz rá egy konkrét időpontra, hogy jó-e neki akkor. Ha nem, akkor kérdezd meg, hogy és mikor lenne jó? Máris megvan egy időpont, innen csak rajtatok áll a dolog. Nem egy bonyolult dolog, nem kell megijedni, annak ellenére, hogy gáznak tűnhet, vagy kellemetlenül érzed magad tőle. Tedd félre az ilyen érzéseket, és sokkal egyszerűbb lesz az ismerkedés.
2017. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Egyeskénknek egy szinten igaza van, de nem jó a megfogalmazás, nem játszadozás ez. Teljesen normális, ismerkedni akar az ember, keresi azt, ami megfogja őt egy lányban. Ha nem találja meg, akkor egyszerűen nem fog utánad járni. Válaszolgatni fog, de nem érdeklődésből, csak udvariasságból. De ameddig akar találkozni, addig nem áll fenn az utóbbi dolog, szóval ne is gondolj rá addig míg szóban forog a bizonyos találka

18/f btw

2017. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) igazatok van, igazából én se tudom pontosan hogy mit várok az egésztől, de úgy gondolom egy találkozó segíthetne ezt eldönteni.
2017. okt. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!