Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Többi információ lent

Figyelt kérdés

Egy kis info :


Az van hogy van egy lány aki nekem nagyon tetszik. És én ő meg 1 harmadik(ő a legjobb lány barátom és vele minden ilyent megbeszélek meg ő is velem) lány egy környéken lakunk. Mindennap hármasban megyünk suliba és haza. De ma át mentünk az legjobb lány barátomhoz. És ő ilyen kis “youtuber” ( kemény 3 ezer feliratkozoja van ). És kérdte hogy írjunk kérdéseket neki. Én meg aki lány át mentünk egy másik szobába. És ott egy olyan dolog történt amire nem számítottam. Át ölelt és megcsókolt ( most mem várok olyan commenteket hogy a lány kezdeményezett te kis nyomi ...(már neki több mint 3 hónapja elmondtam mit érzek iránta)és igazából most jön a kérdésem. Az lenne a kérésem , hogy mondjam el neki hogy nagyon jó volt a mai nap?


2017. okt. 20. 21:13
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem ha nem mered esetleg neki elmondani személyesen akkor üzenetben írd meg neki hogy nagyon jó volt a mai nap. Legalábbis én ezt tenném. Remélem valamennyit segítettem :D
2017. okt. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!