Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek?

Figyelt kérdés
elhívtam egy csajt randira, igazból sétálgattunk már egyszer együtt, de akkor csak elkísértem, ez lenne az első igazi tali. mi fér ilyenkor bele? ölelés, puszi, csók? ezek közül melyik nem lenne túl rámenős, egyáltalán van ezeknek helye az első alkalommal? emellett milyen tippeket tudnátok még adni első randira?
2017. okt. 31. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon összeilletek, a végén ölelés, de egy beszélgetés, meghallgatás, a puszi/csók, majd késöbbiekre.
2017. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lényeg a fokozatosságon van, illetve hogy mik a reakciói, ha engedi az apróbb érintéseket, ölelést, aztán ha mélyen egymás szemébe néztek hosszasan, akkor lassan odahajolhatsz, és mehet a csók is.
2017. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vidd el Mekizni vagy pizzázóba vagy valami ilyesmi helyre.Hívd meg egy általa választott hamburgerre,pizzára.Ott tudtok beszélgetni.Ha kínos csend lenne akkor bevághatod hogy ízlik a pizza és megkérdezed neki ízlik-e meg szokott -e oda járni stb.

Első randin egy szia,szia és pusz,puszi...mint két jó barátnál itt is belefér.Ölelést csak akkor kezdeményezz,ha érzed jól érzi magát ha vevő rá.Szerintem első randin ne legyen csók.Azt tartogasd a 2.-3. randira.Ne érezze,hogy csak arra mész.Gondolj bele! Ha az elsőn csók,akkor azt hiheti 2.-on már szexet is akarsz.Vihetsz neki randira egy kis táblás csokoládét vagy egy 4 db.-os kis Raffaellot.Add önmagad és ne öltözz ki! Csak légy ápolt! Randi után elkísérheted a buszhoz vagy a házukig.Be azért ne menj még,kivéve ha behív! ;)

Sok szerencsét! :)


22/N

2017. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Egyébként pont pizzázóba invitáltam meg, mert mondta szeret oda járni. Csókot én sem gondoltam még, annyira nem vagyok elvetemült, max egy ölelést a végén. Elkísérni a buszhoz szerintem meg alap.
2017. nov. 1. 18:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Na végül megvolt a randi, szerintem tök jól ment, mindketten élveztük, ráírtam utána és mondtam csinálunk majd még ilyet, amire igent mondott. :)
2017. nov. 2. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hazais kisered es a kapuba megcsokolod tuti tied a csaj..
2017. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!