Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg?

Figyelt kérdés
Ma megyek a barátnőmmel hajózni és amikor elköszönünk megakarom csókolni de nem tudom hogy hogyan meg félek, hogy nem leszek jó(amúgy egyszer beszéltünk erről és azt mondta szeretné) esetleg tanácsok?

2017. nov. 5. 15:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez lesz az első csók, és a lánynak is
2017. nov. 5. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj oda, oszt érintsd a szád a szájához. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2017. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenképp a végén akarod, akkor szerintem elsőnek öleld meg szorosan utána told el picit magadtól,és nézz a szemébe, aztán a szájára. Hajolj oda hozzá és csókold meg! 😄 16/l
2017. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nézd meg youtuben
2017. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
csokolas kozbe meg fingjal egyet azt szeretik
2017. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ahogy előttem is mondták, öleld meg, nézz a szemébe stb. Lassan csókold meg, először csak tedd oda a szád mozgasd, de ne kapd be a fejét. Majd utána jöhet a nyelv stb. de előbb találjátok meg a közös ritmust
2017. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!