Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 15 évesen elveszíteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen elveszíteni a szüzességed?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez normális? Vagy ha nem akkor ti hány évesek voltatok?

2017. nov. 14. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Véleményem szerint nem az, de ha készen vagy rá, akkor miért ne? Manapság már egy 13 éves is készen áll...normális vagy sem, sajnos ez van.
2017. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Én pont 16 évesen veszítettem el. Viszont szerintem 17 éves korban ideális.
2017. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2017. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Öööö....nem

Most vagyok 15 es tuti nem tudnám elveszíteni

Pedig nem az, hogy ne lett volna meg pasim, meg ne vonzódnék hozzájuk, de ez korai

Nem ajánlom 

De ha készen állsz rá, akkor en nem szólok bele, te tudod

2017. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Én 16 vagyok, és hiába van barátom nem érzem úgy hogy készen állnék rá. De hár ez rajtad múlik. Szerintem a szüzesség elvesztése nem kor, hanem érettségfüggő.
2017. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Én imádom az aranyos lányokat és bármelyiknek szívesen megpuszilnám ^^ :*
2017. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Persze, minek tartóztatni magunkat. Ebben a korban tombolnak leginkább a hormonok. De ha lehet ismerőssel, és nem össze-vissza és védekezzetek. Nagy baj nem lehet belőle. Több védekezési mód közül lehet választani. És orvosilag is mindent meg lehet oldani. Régen ez macerás volt. Megfizethetetlen. Azért van sok frigid, prűd ember. És széthúzás a témában.
2017. nov. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha késznek érzed rá magad akkor miért ne lenne normális? :) Én 17 évesen vesztettem el...
2017. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Én 18 évesen veszítettem el, és nem azért, mert addigra "értem" meg. Mindegy, mi mit gondolunk, a vélemények megoszlanak, van az engedékeny "persze, te érzed, a te tested, te tudod, tiéd a világ, senkinek semmi köze hozzá" csoport, meg a "korai igen, nem kéne" csoport. Te érzed, de ez a korhatár egyre lejjebb megy, hamarosan minden kisgyerek nemi életet él már. Lehet lepontozni, de ha azon megrökönyödünk és mémet csinálunk, meg röhögünk, hogy egy nénin airmax van, akkor ezen miért nem? A cipőviselés egy semleges dolog, de fiatalon szexelni.. Ahogy érzed.
2019. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!