Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem megy? Nem találom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy? Nem találom az okát.

Figyelt kérdés
12 évesen még oké, hogy minden kisgyerek szerelmes akar lenni, de, hogy 20 évesen.. Több olyan kapcsolatom volt amely fél évnél tovább tartott, és most is lehetne, de szerelmet nem találok. Természetesen komoly párkapcsolatról volna szó.

2017. nov. 15. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam is pont ez a helyzet, bár én szerelmet találtam már nem egyszer, de sosem viszonzott szerelmet.


Most viszont úgy vagyok vele, hogy ameddig nincs olyan lány aki tényleg annyira tetszik hogy el tudnám vele képzelni hosszabb távon is, addig jobb egyedül. :)

2017. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!