Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek melyik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karcsi022 kérdése:

Lányok! Nektek melyik a fontosabb? A fiúnak a teste vagy a fogsora?

Figyelt kérdés
Nyilván sokatok mondaná, hogy mind a kettő, de pont azért is kérdezem úgy, hogy fontosABB! :D Kidolgozott, izmos férfi test vagy inkább szép egyenletes, fehér fogsor? :) Meg lehetne még a hajat, szemet...mondani külső tulajdonságból, de engem csak ez érdekel csak és kizárólag! :) Pls kort írjatok ha válaszoltok, köszi! :)

2017. nov. 18. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Irtam volna hogy mindkettő:) de írtad, hogy csak az egyiket, ha nagyon fontos lenne hogy válasszak akkor inkább a fogsort mondanám egy szép mosoly letud venni a lábáról:) 17/l
2017. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szép, fehér, tiszta fogsor. Komolyan mondom, ha választani kell. Az izmos test is szép, de a szépség múló dolog. Nagyon tetszenek a fekete hajszínű, szemszínű fiúk. A zöld szemszín is nagyon nagyon vonzó számomra. A dús haj pedig tökéletes.

16/L

2017. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
55%

Csak a fingod szaga számít

78/L

2017. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ööö....fogsor

Ha valakinek szép, egyenes, Feher fogsora van akkor az valami tökéletes

Persze nem ez az egyetlen szempont de imádom a szép fogsort

Az valami gyönyörű

Ha nézek színészeket vagy fiukat akkor -pl ha mutatom valakinek-mindig rakozelitek a fogaira Es akkor "nézd azokat a gyönyörű fogakat"

2017. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez aztán a kérdés :D amúgy a fogsor fontosabb.
2017. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a fogsor. Az, hogy milyen a teste, engem nem érdekel különösebben, csak ne legyen elhízott.
2017. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Mindenesetre azért tettem fel ezt a kérdést, mert agyalok, hogy a fogaimat csináltassam meg (annyira azért nem vészesek szerencsére, illetve ápoltak, fehérek is, csak kicsit rosszul állnak...) Vagy inkább kezdjek bele a testedzésbe. De könnyen lehet, hogy először a fogaimat teszem rendbe, aztán a testemre figyelek oda jobban! :)

2017. nov. 18. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyenek a fogaid. Mert van olyan, hogy még jól is áll valakinek, de az csak akkor, ha mondjuk az egyik szemfog picit följebb van. De ha tényleg durva (nekem pl az volt nagyon), akkor az fontosabb.

A test ugyanez.


De amúgy, ha van fogszabid, akkor nem tudsz edzeni?

(Vagy a pénz miatt mondod? Hogy az drága és inkáb azt fizesd, vagy a konditermet? Mert szerintem edzeni akár otthon is lehet, inkább a fogadra költs.)


16l

2017. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a fogsor egyertelmu
2017. nov. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogsor.
2017. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!