Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srac, voltunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srac, voltunk randin, de nem udvarias velem es ezert meggondolom magam?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy eldontotte, hogy kozosen eszunk valamit es o valasztott, az en velemenyemet meg se kerdezte. Pedig ez randi volt es o fizetett, viszont ez a dolog nekem nem szimpatikus... legalabb megkerdezhette volna, hogy nekem megfelel-e az...

szerintetek ennek mi az oka? mindig ilyen lesz?


2017. nov. 21. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Szép az a folyó, ott a völgy mélyében látod.

Válassz egy helyet és építek neked egy kis faházat.

Itt soha senki sem fog zargatni minket az éjszakai baglyokon kívül.

De kaját akkor is én választok, mert nekem jobb az ízlésem tudod.

2017. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Én mondom ez egy olyan gesztus volt, ami egyértelműen megmutatja hogy a későbbiekben is ő akar lenni a DOMINÁNS fél, legközelebb már megfog verni téged , hogy edd meg azt amit mondd... MENEKÜLJ ettől a sráctól, vagy pocsék életed lesz
2017. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2# azt a rohadt xD
2017. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Meg a jövőböl érkezett és John Connort keresi.Élő szövet fémvázon.Valószínűleg terminátor.Ezért nem gondolt arra hogy te mit kérsz enni.

Hihetetlen min ki nem akadnak a lányok.Nekem is csak annyi volt a bűnöm hogy mozi után kimentem wcre a lány meg sietett volna a buszhoz.Ezen megsértődhetett hogy nem kísértem el mert fél perc túl sok idő neki.Utána mint akit kicseréltek úgy viselkedett pedig felőlem lehetett volna 2.randi is akár.

2017. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2.meg tipikus barom :D Ebböl szoktak lenni a gondok.Telebeszélik hülyeségel mások fejét azok meg elhiszik.
2017. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

dehogy hiszem...

de nekem akkor is furcsa ez a viselkedés a fiútól. Legyen figyelmes, ha akar valamit...

2017. nov. 21. 20:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Jogos de lehet izgult a srác.Adj neki még egy esélyt.Ha legközelebb is ilyen akkor már elgondolkozhatsz a dolgon.
2017. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 30%-os válaszadó, kérlek olvasd el újra amit írtam és értelmezd rendesen :) Köszönöm :) De ha a csökevényes agytekervényeidet meghaladja ez a szint segítek neked :)


Noh noh megvan már a válasz haver??

.

.

.

.

.

Igen szarkazmusról van szó észkombájnkám...

2017. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem leesett, de mivel én már láttam mindent itt, főleg, hogy 22%od van, ezért egész hiteles volt.

3. vagyok

2017. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A legtöbb embernél alap ha meghív valakit, megkérdezi mit szeretne. Ez olyan mint, hogy a jó reggeltre visszaválaszolunk, vagy mint hogy azt mondjuk egészségedre, ha valaki tüsszent.

Másrészről, lehet, hogy határozottságot akart ezzel mutatni, bár kicsit eltúlozta, de neked is lehetett volna szád és szólhattál volna, mert így tényleg azt érezheti, hogy ezentúl övé a döntés joga, és ha legközelebb nem tudsz elmeni vele, mert más dolgod van, nincs kedved stb. azt se fogja jó néven venni.

Ugyanakkor, a megadott infók alapján ezt így elég nehéz értékelni, tudni kéne azt, hogy a randi folyamán más szituációkban, hogyan viselkedett. Pl. beszélgetés közben érdeklődő volt e, belekérdezett e, figyelt e arra amit mondasz, vagy csak magáról beszélt. Előre engedett e az ajtón, megvárta, hogy előbb te ülj le stb. srb.

2017. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!