Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány egy fiúnak adja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egy fiúnak adja a sálját a szerelemük zálogaként, akkor azt nem illik még csak kölcsönbe sem vissza kérni. Vagy nem így van?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy ha az egyik fél ad valamit a másiknak, akkor az azt jelenti, hogy elért egy bizalni pontra a kapcsolat, és rá merjük bízni a saját dolgainkat másra is. És ezt azzal fejezzük ki, hogy adunk neki valamit, ami a miénk (pl. Egy sál). Ezt viszont nem illik vissza kérni még csak kölcsönbe sem. Vagy nem? Csak azért teszem fel a kérdést, mert februárban barátnőm oda adta a sálját nekem. Én azt hittem, hogy ez addig nálam lesz, amíg nem szakítunk. Viszont most vissza szeretné kérni kölcsönbe, mert neki hangversenyen lesz, és mivel kották vannak a sálon, gondolja, hogy alkalomhoz illő. Nekem pedig nagyon fura, hogy egy olyan dolgot kér tőlem kölcsön, amit azért adott, hogy megmutassa, hogy mennyire megbízik bennem. Ugye így van a dolog? Mert én erről tudok. Bocsánat a hosszú szövegért, és azért, ha esetleg értelmetlen. Csak normális válaszokat légyszi! Köszi!

2017. nov. 23. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ekkora butaságot is régen olvastam már. Hát ha kell neki akkor simán odaadom, kit érdekel? Hagyjuk már ezeket a szerelem záloga dolgokat. Ezt valami retard kitalálta és a sok kisgyerek ezzel dobálózik. Alapból a normálisabb felnőttek ilyeneket már nem is csinálnak. Ha meg mégis és kell neki, akkor simán vissza kell adni. Én mondjuk alapból el se fogadnám.....
2017. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Almasret ***** válasza:
Hanyadik században élünk emberek?😂
2017. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a tied, hanem zálogba adta.

Nem bízol abban, hogy újra zálogba kapod?

Jobb lenne, ha azért szakítana, hogy felvehesse sálját? - hiszen elég annyit mondani: "tartsunk szünetet", vagy "már kevésbé édekelsz, mint a mikor zálogot adtam" - és mivel zálog, neked szó és ellenkezés nélkül vissza kéne adnod.

2017. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mikasa?
2021. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!