Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem akar semmit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem akar semmit tőlem (meleg kérdés)?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy meleg társkeresőre, ahol nem sokkal később rámírt egy pasi, először nem tetszett annyira, de gondoltam miért ne és visszaírtam neki. Elkezdtünk beszélgetni az oldalon, azután mondta hogy beszéljünk Facebookon. Beszélgettünk ott is, azután megbeszéltünk egy találkát. Sajnos nem mentem el, mert nagy szégyenemre elfelejtettem hogy talizok vele (mentségemre szóljon hogy aznap nem is írtunk, ezért mehetett ki a fejemből). Utána megkérdezte hogy akkor ennyi volt?. Erre azt mondtam nem tudom.. Ezekután nem beszéltünk egy ideig. Azután megkeresett egy barátnője hogy mi volt a baj köztünk, én elmondtam neki és ő mondta hogy miértnem adunk egymásnak mégegy esélyt. (Gondolom ő mondta a csajnak hogy írjon rám vagy valami, de ez nem biztos). Én benne is voltam ráírtam, elnézést kértem tőle és mondtam neki hogy hozzunk össze egy talit valamikor ahol már tényleg ott leszünk mindketten. Mondta hogy megbeszélhetjük, meg nem haragszik stb. Beszélgettünk ezután folyamatosan. Utána amikor a talira került a sor, mégsem jött össze sajnos... Megkérdeztem akar-e tőlem valamit hogy feleslegesen ne hülyítsük egymást. Erre azt mondta nem tudja mit akar és ennyivel le is zárult az ügy. Rá 1-2 hétre összefutottunk a városban ahová mindketten suliba járunk (nem ugyanabba az iskolába járunk). Ő odajött hozzám és mondta hogy neki ez most még nem megy, most lépett ki nemrég egy 11 hónapos kapcsolatból és legyünk inkább barátok. Elnézést kért, amiért nem jött össze a találka, meg hogy bunkó volt stb. Erre nem igazán tudtam mit mondani, ezért megpróbáltam elengedni a dolgokat. Ami nem igazán sikerült, mert nagyon megfogott ez a srác. Nem tudok rajta tovább lépni, hiába nem volt köztünk semmi komoly. Később visszaregisztráltam az oldalra ahol megismertem, hátha találok valakit és elfeljtem őt. De láttam hogy megint fent van az oldalon ő is. Ez kicsit elbizonytalanított. Lehet hogy nem tetszem neki? De akkor miért nem azt mondta? Nem tudok nem rá gondolni, és nagyon rossz hogy szinte minden reggel mikor megyek az iskolába látom hogy ott van a városban, buszmegállóban. Folyamatosan rá gondolok. Mit csináljak? Valaki kívülálló tudna segíteni ebben?
2017. dec. 5. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az furcsa, hogy nem akar kapcsolatot de mégis ott van a társkeresőn...és anno ő keresett meg téged.

Lehet, hogy csak tapintatosan akart lerázni.

Szerintem a legegyszerűbb, ha elmondod neki, hogy tetszik, és szeretnéd tudni, hogy számíthatsz-e viszonzásra tőle.

35N

2017. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igazán hasznosnak tűnik a válaszod! :)
2017. dec. 5. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen:) Amikor engem már nagyon aggaszt valami, és nem jutok dűlőre, akkor a legegyszerűbb megoldás mindig az őszinte beszéd volt. Utána megnyugszik az ember. Tipródni nagyon rossz..
2017. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!