Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, osztálytársam.13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, osztálytársam.13 évesek vagyunk. Minden nap nevetünk egymásra az iskolában is, meg délutánonként néha elmegyünk sétálni, meg irkálunk egymással, és elég sokszor sziveket küldünk egymásnak. Lentebb leirok mindent?

Figyelt kérdés
De sok idő eltelt, és én beleszerettem. Hogy mondjam el neki szerintetek, illetve mit csináljak még, hogy lássa, hogy szeretem őt?

2017. dec. 5. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne siesd el, mert ha ő nem szeret téged tönkremegy a barátságotok. Néha kicsit érj hozzá a vállához mintha véletlen lenne, nézz a szemébe (ne túl sokáoig mert az creepy), és amikor sétáltok kicsit hajolj hozzá közelebb, de azt is érzéssel,ne úgy mintha meg akarnál fejelni egy teherautót. Sok sikert!
2017. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1-nek köszönöm, megpróbálom, köszi még egyszer a tippeket. :)
2017. dec. 5. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit az első mondott hogy ne siesd el ez hülyeség! Ha nem lépsz minél hamarabb akkor belementek a friendzonba és onnan nincs kiút! Ha most mondod el neki és elutasít akkor maradhatok barátok. De ha már tényleg bff lesztek és elmondod neki akkor vége lesz az egésznek. Ne félj! Miközben irkáltok egymásnak akkor mond el neki.

pl:

Csaj: Ma ez meg az történt velem bla bla bla..

Te: Kati (a nevét írod)

Kati: Igen?

Te: Szerelmes vagyok beléd!


És innen majd alakul.

Sok szerencsét!

2017. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2. Hát már azok vagyunk, 7 éve ismerjük egymást.. Nem tudom mit csináljak :) Gondoltam veszek neki majd karácsonykor is ajándékot meg néha viszek neki virágot
2017. dec. 6. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem jó :D Hát ja vegyél neki ajándékot meg menj el vele valahova kettesben és ott próbáld meg. :)
2017. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem úgy értettem hogy várjon vele 2 évet, hanem hogy ne menjen oda,h "Hé lány, tetszel járunk?" Mert azzal nem fog menni semmire. Adjon jeleket, eleinte kicsiket, aztán lehet egyre lényegre törőbb. (Nem nyomulós ez a lényeg) Na mégegyszer sok sikert!
2017. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2017. dec. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!