Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legcikibb randi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legcikibb randi élményetek?

Figyelt kérdés
Írjatok nemet és kort is légyszi :)

2017. dec. 7. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első randin moziban voltam álmaim pasijával. A film végére elfogyasztottam a kis fél liter üdítőmet, és irtóra kellett már pisilnem. Ezalatt azt értem hogy NAGYON. Beszaladtam az első szabad wcbe. Láttam hogy nincs valami jó állapotban,(értsd: össze vissza volt sz*rva) de arra már nem volt időm hogy átmenjek egy másikba. Letudtam a dolgom és imádkoztam hogy ne lássa senki hogy onnan jövök ki. Nyitom az ajtót.. a takarítónő pislog rám. Próbálok elslisszolni mellette, de mindhiába. Jött az ÚRISTENEZMI. (Nyilván lehúztam a wct, de takarítgatni nem kezdtem el) Naszóval kiszaladtam a sráchoz, ő meg szaladt utánam (és most szépen fogok fogalmazni) hogy otthon is ilyen illetlen dolgokat csinálok e a wcvel. Ne mondjam hogy nem én voltam, mert ő 5 perce takarított. El is kezdte ecsetelni a helyzetet a fiú, na meg a fél pláza füle hallatára.. kicsit égtem
2017. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nagy nehezen sikerült elhivnom azt a csajt akit kiszemeltem magamnak egy találkára (Azért mert a csaj egy kicsit lusta :D ).Elmentünk egy kávézóba nagyon jól el beszélgettünk,de ekőzben csúnyán elkezdett esni az eső és dörögni az ég! Rá vettem menjünk fel hozzánk,És levetközött (Értsd.:Levette a kabátját stb.) Én annyira megkívántam a testét hogy a férfi test árkája fel állt :D. Megkért muttassam meg merre van a mosdó és nemtudtam neki úgy elmagyarázni és párnát tettem oda elé,és nagyon cinkesen éreztem magam 17F
2017. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

KB. 13 éves lehettem.. elmentem randizni egy fiúval minden jól ment sétáltunk.

Ezután ez a bizonyos srác megakart csókolni persze nyitott szemmel gondolom valami YouTube turoriálból szedte h így kell.

Én elhajoltam de miközben dőlt felém elvesztette az egyensúlyát és lesmárolt.

Természetesen a betont nem engem.


Szóval haza hoztam és valamelyest rendbe hozzám a vérző orrát. :D

Nem jöttünk össze de életemben nem nevettem srácon ekkorát.


16L

2017. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jók :'D

Az én sztorim 14 évesen volt, amikor elhívott egy fiú sétálni. Neki utána kosár edzése volt, de úgy mentem hogy ez kb. dupla randi volt, szóval tervben volt,hogy amíg ők edzenek mi majd nézzük őket meg beszélgetünk. Csak hogy... Amikor be mentünk fel kellett venni ezeket a kis zacskópapucsokat (én mindig is így hívtam őket nem tudom mi az igazi nevük), és én szerencsémre a legnagyobbat vettem ki, ami nagy volt rám. Erre meg jött a kis takarítónéni aki mindenki hallatára elkezdett prédikálni nekem,hogy "Hát nem igaz hogy a legnagyobbat veszed ki az apró kis lábadra, hát ennyi eszed ne legyen tessék itt van egy másik, mostmár elegem van a kislányokból hogy ilyen életképtelenek vagytok nem hiszem el" Erre fújt egyet és kiballagott. Mi meg abban a pillanatban amikor kiment már a földön fetrengtünk a röhögéstől. Nagyon cuki volt.

2017. dec. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!