Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mesélj valamit: ilyenkor mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélj valamit: ilyenkor mit mondjak egy lánynak ha nincsenek olyan nagyon vicces es nagyszám sztorijaim?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk magadról mesélj. Sokkal izgalmassabb. Családi háttér, iskola, munka, jövő, múlt, baráti társaság, buli stb...
2017. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mondja mert ő se tud mit mondani és ezzel lepasszolja a gondot neked.
2017. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Elvárja, hogy szórakoztasd és ha épp nem sikerül, akkor te nem vagy elég jó állítólag..
2017. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nincs semmi téma, és persze még ez nem jött elő, akkor én visszakérdeznék, hogy mit csinálna, ha megnyerné a lottót, vagy annyi pénzt kapna, hogy bármit megtehet. Ez egyrészt sok mindent elárul az illetőről, másrészt sok témát előhozhat.
2017. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én lány vagyok és szerintem beszélj magadról ha van akkor a háziállatodról.
2017. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!