Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyek azok a helyzete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyek azok a helyzetek amikor szívesen vennétek ha egy srác odamegy hozzátok?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek eszébe jutott mi lenne ha odamenne a másikhoz, vagy a másik jönne hozzá. Lehet kölcsönösen is eszetekbe jutott már valakivel, de milyen az a helyzet, mik azok a jelek amivel tudtára adjátok a másiknak, hogy nem harapok lehet jönni?


Nyilván senki se megy oda a másikhoz, ha körbe van véve társasággal, ha telefonál, vagy ha fel se néz a könyvből amit olvas. Melyik hát az olyan opcionális helyzet amiben lehet ismerkedni?



2017. dec. 12. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányok többsége bármilyen esetben szívesen fogadja, ha egy fiú odamegy hozzá, mert a mai fiúk sajnos nem oyanok, hogy meglátnak és odajönnek beszélgetni. Inkább bejelölnek facebookon é rád írnak... Én azt tudnám javasoni, ha például buszmegállóban egyedü van és vár a buszra, akkor menj oda hozzá, és beszélgessétek el azt a kevés időt amielőtt megjönne a busz. Vagy ha egyedül sétálgat, akkor is lehet nyugodtan. Ha társaságban van a lány(vagy akár a fiú) úgy már nehezebb, de szerintem nem lehetetlen. Én biztosan szívesen venném azt is, ha egyáltalán ki merne szólítani a társaságból.

Próbálkozz!!! Nem hiszem, hogy pont olyat fognál ki, aki elutasítana, tehát rajta! Sok sikert! :))

L

2017. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Bármikor
2017. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egyedül van

Kérdezd hogy milyen napja volt hogy van stb.

2017. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bármikor szívesen fogadom egy fiú társaságát, ha épp nem vagyok látványosan elfoglalt :D Most ha olvasok és odajön beszélgetni, hát jöjjön, valószínűleg azért olvasok mert unatkozom, vagy mert átnézem az anyagot óra előtt, de azt óra elején is áttudom :D

Tény, nem vagyunk egyformák, de a legtöbb lány nagyon tud örülni, ha egy fiú odamegy hozzá beszélgetni :D

L

2017. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából bármikor, de ez attól is függ, milyen a lány. Ha az a tipikus osztály-legmenőbbje, és mindig körbe van véve tizenöt emberrel, úgy nehezebb. De ha egy kicsit visszahúzódóbb, nem annyira "közösségi" lányról van szó, akit néha el lehet kapni egyedül is, tényleg bármikor. :)
2017. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
BEmutatkozás lényeges? VAgy csak köszönés, és kérdezed a napját és ennyi?
2017. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha odamesz egy lanyhoz valami kamu dologgal(nem tudod mikor megy a busz,hova megy a busz, uj vagy a kornyeken satobbi) egeszen biztosan szivesen helyreigazit es ebbol akar elindulhat egy beszelgetes. Csak ne sziamizuval indits
2017. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én bármikor, talán az a kivétel, amikor családdal vagyok valamerre/szülőkkel vásárolok, mert úgy nekem elég cinkes.:D
2017. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!