Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van itt aki hasonloan erez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki hasonloan erez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet, hogy az utobbi idoben eleg furcsan erzem magam. Az elmult 1 evben nem volt senkim, mert sosem kezdtem el udvarolni senkinek, illetve senki sem jott be annyira, hogy ugy erezzem h igen, o erte erdemes tepernem. Emiatt sok lannyal beszelgettem, ismerkedtem, de sosem jutottunk ennel a fazisnal tovabb. Talan azert is mert szerintem ugy voltak vele a lanyok h annyira nem vagyok jo pasi h teperjenek ertem, de ha en probalkoztam volna, nem utasitottak volna el. Igy hat mindig elhalt a beszelgetes par het utan, mert lattak h nem akarok semmit, es igy ok sem tolem. Az utobbi idoben ez megvaltozott, miota ramirt egy csaj, akivel azota is ugy vagyunk h nem vagyunk egyutt, de ha kerem barmikor eljon velem vhova, illetve lefekszik velem. Azota nem ismerkedtem senkivel, es hianyzik az egesz. Hianyzik h megismerjek egy teljesen uj szemelyt, hallgassam a torteneteit, megismerjem a szokasait, flortolgessek vele, stb. Nem is a fizikai kontaktusra van igenyem, mert azt megkapom ettol a lanytol, hanem hianyzik az az erzes mikor ismerkedek. Olyan mintha egy jo konyvet olvasnek (amit amugy mar evek ota nem csinaltam 😂😂) vagy sorozatot neznek ahol az elejen nem tudok semmit, majd szep lassan osszeall a kep egy egesz tortenette. Normalis ez? Mert szerintem nem 😂 Es ha esetleg vannak hasonlo emberek, ti mit csinalnatok a helyemben? 18 eves vagyok amugy, ha szamit.

2017. dec. 13. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy mi okozhatja ezt.

Viszont ismerkedj.

2017. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem értem a kérdést, ha neked az ismerkedés élmény, és attól boldogabb leszel, miért ne folytathatnád? pláne, ha hiányzik is... Szerintem -ha tényleg nem vagytok együtt a csajjal- akkor ez simán okés :)
2017. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, de szerintem ne használj ki csajokat csak arra hogy lefeküdj velük, hülyeség. Amúgy is ha szeretnél ismerkedni új lányokkal akkor meg főleg ne feküldj le csak úgy azzal a csajjal. Ha szeretnél egy normális barátnőt, abba kéne hagyni a cicázást mert ha rájönnek nem lesz túl jó vége
2017. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!