Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom meg chatelesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom meg chatelesen keresztul hogy nem erdeklem a sracot?

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Általában te írsz neki először, a beszélgetéseket nem próbálja fenn tartani, nem kérdez rólad, hosszú idő elteltével válaszol csak, más lányról beszél neked, nem mond el magáról vicces dolgokat, nem vagy csak ritkán használ smiley-kat... stb.

Ha azt érzed, hogy így beszél veled, mint bárki mással, akkor olyan vagy neki, mint bárki más.

2017. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem ír rád, neked kell ráírni, hosszú idő után ír csak vissza, akkor sem túl lelkesen, alig ír neked, rólad szinte alig - vagy csak muszájból kérdezget, vagy ha az elején még úgymond jól is halad a beszélgetés, egy idő után teljesen ellaposodik, és nem akar segíteni rajta, hogy felpörgesse a beszélgetést, szó nélkül eltűnik a beszélgetésből, kb ilyen dolgokon látod, hogy nem érdekled a srácot.
2017. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mostmar teljesen tisztaban vagyok a dolgokkal! :)
2017. dec. 14. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én kb az összes eddig felsoroltat csinálom folyamatosan azokkal is akiket csípek, egyszerűen a chatelés nem az én világom. Meg különben is abszolút hülye vagyok a "jelekhez", szóval az egyenesség a legjobb megoldás szerintem.
2017. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!