Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki eléggé bejön, buszmegállóban szoktam látni, viszont ott mindig a barátnőivel van, és tudjuk hogy így megközelíthetetlen.

Fb-n felköszöntöttem szülinapján, boldog karácsonyt is kívántam neki (4nap volt a kettő közt)...

Most hogyan tovább?



2017. dec. 27. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretnél ebből valamit akkor mindenképp írj rá, próbálj meg vele beszélgetni, mert ha csak messziről figyeled tuti nem lesz semmi.
2017. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj rá Facebookon és ha egyszer nem a barátnőivel lesz akkor menj oda! Egyébként beszélgess vele Facen de ne túl sokat! Persze ismerjen meg de naphosszakat ne chatelj vele! Aztán hívd el személyesen találkozni. Második vagy harmadik beszélgetésnél szerintem bele fog menni :) Na oda kell a témákat tartogatni... :D
2017. dec. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!