Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen és hogyan történt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és hogyan történt az első randitok?

Figyelt kérdés

Engem mostanság nagyon érdekel ez a téma hiszen serdülő lány vagyok :P

14L



2017. dec. 29. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont 14 voltam, a fiu meg 15. Setalasrol volt szo, majd vegul meghivott kajalni, es amikor kimentunk az etterembol megfogta a kezem, majd amikor bucsuztunk el megcsokolt es hosszan megolelt. Ekkor volt az elso csokom is :)
2017. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
13 voltam, két hónapig "jártam" a fiúval. Igazából az alatt a két hónap alatt a legnagyobb történés az volt, hogy megölelt 1x. Végül azért szakítottam vele, mert nekem még korainak ígérkezett egy "kapcsolat". Igazából inkább csak barátok voltunk, de mi többnek mondtuk.
2017. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13 eves voltam, es volt egy fiu, aki nagyon tetszett, en is tetszettem neki, es elhivtam egy sulis buliba, ahol bevallotta, hogy szerelmes belém, es innentől mar gondolhatod :) Egy évig “jártunk” (kézfogás, szajrapuszi, ölelés...). Nem bántam meg :)
2017. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!