Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A padtársam egy lány akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A padtársam egy lány akivel mindig szoktunk beszélgetni és viccelődni. Nagyon jó barátok vagyunk! De én többet érzek iránta! Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Irjak neki egy kis dalt?hogy felhívjam magamra a figyelmet?


Segítsetek!



2017. dec. 31. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy hány éves vagy?
2017. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj bókolni viccelődés közben a lánynak. Ez mindig nyerő:D

Amikor már úgy érzed akkor mondd el személyesen az érzéseidet (úgy hogy csak ti legyetek ketten)

2017. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
11éves fiú vagyok
2017. dec. 31. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Mutasd meg neki a pümpölődet.
2017. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit korai lenne még összejönnötök, de ha tényleg szereted, akkor tegyél meg mindent, hogy ezt a jó barátságot megtartsd! Beszélgessetek továbbra is minden nap, és segítsd, ha valamilyen problémába ütközne. Most még lehet nincs sok igaz barátja, és ez a legjobb lehetőség arra, hogy lépj. Ha éveken keresztül azt tapasztalja, hogy számíthat rád, akkor idővel csak benned fog igazán megbízni. Pl. ha ugyanaz az érdeklődési körötök, és mondjuk ugyanabba a középiskolába jelentkeztek, és valami hihetetlen szerencse során egy osztályba kerültök, ahol senkit nem ismer, akkor nyert ügyed van! A dal egyébként nem rossz ötlet, bár szerintem a versekkel könnyebb dolgod lenne. Csak ne a szerelemről szóljon, mert véletlenül félreért valamit. Szóljon például a tavaszról, vagy írj neki egy húsvéti verset! Ha te leszel az első fiú, aki Húsvétkor meglocsolja, biztos fog neki örülni. :) Szóval sok sikert! :)


És ne csak az iskolában beszélgessetek! Ne csak unaloműzők legyetek egymásnak. Ha közel laktok egymáshoz, akkor menjetek le a játszótérre, beszélgessetek, esetleg kérd meg anyukádat, hogy segítsen sütit sütni, stb... A te korodban még sokféle képpen el lehet nyerni egy lány szívét, csak ne siettesd a dolgot, mert lehet, hogy örökre elveszíted a bizalmát! :)

2018. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!