Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 évesen járhatok egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen járhatok egy 16 évessel?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok. Nagyon bejon egy srac. Randiztunk mar egyszer, es nagyon sokat beszélunk facebookon, napi szinten.

Meg nem csokoloztunk, de hamarosan talalkozunk masodszor is. Lehetséges hogy megkerdezi hogy leszek e a baratnoje? Vagy azert az korai? Meg nem is csokoloztunk. Remelem a masodik randin meglesz mar a csok (nekem ez lesz az elso, szerintem neki is)

Elmondjam a szuleimnek a randit?

Ha osszejovunk en kb fel ev mulva fekudnek csak le vele, nem tudom mit szolna, tudom ha szeret bármennyit var ram. Es tudom hogy szeret, chaten mar irta hogy szeret, azt is hogy szerelmes belem. Amikor ram nez csillog a szeme, lattam rajta higy az elson is meg akart csokolni csak felt.

Attol felek hogy a szuleim kiakadnak. 14 evesen korai a kapcsolat? Ő 2,5 evvel idosebb nalam. Vagy tul nagy a korkulonbseg? Normalis csaladbol szarmazok egyaltalan nem vagyok rbanc. Nagyon szeretem ot, szerintem szerelem, meg sosem ereztem hasonlot. Mar elkepzeltem vele az egesz eletemet. Mondjam inkabb hogy csak baratkent tekintek ra es majd 1-2 ev mulva terjunk vissza?! Mi van ha addigra mar keso lesz?! En nagyon szertem ot.

14/l bocsi hogy kicsit ossze vissza lett.

Kerlek tenyleg csak normalis, elfogadható valaszokat irjatok



2018. jan. 3. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy a korkülönbség:)

Viszont ez a chaten mondom el hogy szerelmes vagyok eleg fura :D

2018. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Szia szerintem nem korai ha tényleg olyan amilyennek leírtad szerintem nyugodtan randizzatok,de szerintem azzal még várj egy kicsit hogy elmond

a szüleidnek mert gondolom ők egyből

Elkezdenének félteni de lehet hogy egy kicsit később mondod el akkor nem lesznek kiabálva sőt lehet hogy kedvelni is fogják


Remélem segíthettem:)

2018. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

14/l te tök hülye vagy azt hiszed h az nagy különbség :D

sztem agyilag a pasik sokkal kreténebbek ha idősebbek is mint a lányok

2018. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok bocsi ezt akartam *kiakadva a kiabálva helyett😊
2018. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Viccelsz? Az a nyamvadt két és fél év köztetek semmi! Ez legfeljebb a bölcsiben nagy korkülönbség.


Sőt, mivel a fiúk később érnek, így nagyjából "egy szinten" is lehettek (nem véletlenül buknak a csajok az idősebb pasikra és fordítva... biológia!). A lényeg, hogy már egyikőtök sem óvodás, és ha mind a kettőtök benne van a dologban, akkor hajrá! Ennél sokkal nagyobb korkülönbségekkel vannak együtt emberek boldog kapcsolatokban.

2018. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Mondd el a szüleidnek. A legrosszabb dolog ha hazudsz/eltitkolod. Persze nem kell mindenről tudniuk, de ha tudnak róla, senkinek nem lesz kellemetlen meglepetés.. nem sok a korkülönbség, én 16 éves vagyok, és 20 éves az aki tetszik...

Szóval szerintem mondd el, mutasd be nekik akkor nincsen baj, sőt büszkék lesznek rád és magukra hogy elmondtad, na meg hogy milyen őszinte gyereket neveltek. Szerintem a csók utáni szinted korai. Túlságosan. Majd 16-17. Akkor tudni fogod hogy biztosan ő e az aki érdemes rá. Aztán ha nem vár, nem is szeret. Addigra megérsz rá, és fuhuu..mennyi víz folyik még le a Dunán..

Sok sikert!


16/L

2018. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy "járhatok"? Meg ezt tehetek, azt nem tehetek, mert jaj mi lesz, ha valaki csúnyán néz... kapd már össze magad, te lány! 14 éves vagy nem 8, ebben a korban az a dolgod, hogy bemutass az egész világnak és kivívd a szabadságod!
2018. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oo ertem. Hat pozitivan megleptek ezek a kommentek, nem erre számítottam. Jo akkor mindenkepp talizok vele csak az a baj hogy ugyan vannak barataim de nem igazan jartam el veluk sehiva delutanonkent es most mit mondjak a szuleimnek megis? Amugy csak hetvegen tudunk talalkozni, valamit mondanom kell hova megyek. Nem szeretek titkolozni de eleg rossz az ilyesmi kapcsolatom anyaekkal. Mit csinaljak?
2018. jan. 3. 18:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Már mondtam! Mondd el. Nem lesz semmi. De akkor ne vedd figyelembe.. titkolozz csak, majd elveszíted a bizalmukat, és mindig járkálni fognak utánad.

/tapasztalat/

2018. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy konyvtarba mesz :D
2018. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!