Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz FB-n elhívni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz FB-n elhívni randira egy lányt? :$

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves fiú vagyok, 1 hónapja nagyon tetszik egy lány, FB-n elhívhatnám randizni, vagy ez gáz? A valóságban mindig a barátnőivel van, és én (mint a legtöbb 15 éves fiú) nem tudok kibontakozni sok lány közelében mert zavarba jövök.

2018. jan. 5. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Tud egyáltalán a létezesédről?


Ha tud, és szoktatok kettesben is lenni néha, vagy legalább sokat beszélni facen, akkor hívd el.


Ha csak úgy a semmiből ráírsz, nem fog belemenni.

2018. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Egytértek az előző válaszolóval, szerintem is először próbálj meg beszélgetni vele. Ha csak facebookon megy akkor ott, de semmiképp ne írj rá csak úgy hirtelen, mert akkor sajnos valószínűleg elutasít🙁
2018. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bubuka508 válasza:
Ha ilyesmit akarsz tőle, akkor az a minimum, hogy - barátnők ide, vagy oda - személyesen közlöd vele. Így illik. Legfeljebb keress olyan alkalmat, amikor négyszemközt megmondhatod neki.
2018. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon gáz, ha tököd van élőben hívod el. Odamész hozzá és elhívod, sok sikert! Ne legyél punci odamenni hozzá.
2018. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a gaz hogy csak latasbol ismerjuk egymast
2018. jan. 5. 23:54
 6/11 Csovi válasza:
Én szerintem nincs meg az az élvezetesség fb ismerkedni mind a valóságban, üzenetben másképp gondolkodik az ember, és még a lány is jobban értékeli, persze ezzel nem azt mondom hogy nem lehet esténként vagy olyankor amikor elfoglalt vagy egy sms t dobni a lánynak hogy lássa azt benned hogy gondolsz rá.
2018. jan. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bubuka508 válasza:
Tudni kell különbséget tenni közte, hogy mit írhatunk fb-n és mit mondhatunk élőben. Ezt csak élőben lehet, ha csak látásból ismerted eddig, itt az ideje, hogy igazából megismerkedj vele. Ő is csak azt fogja értékelni, ha ezzel tiszteled meg.
2018. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel írjak rá egyáltalán? Vagy hogy kezdjem el ezt az ismerkedést kellemetlenkedés nélkül és a friendzone elkerülésével?
2018. jan. 6. 17:30
 9/11 Bubuka508 válasza:
Ne viccelj már, 15 éves korodban én tanítsalak udvarolni? Keresd az alkalmat, mikor találkozhatsz vele, akkor ráköszönsz, felhozol valami beszédtémát és a többinek jönnie kell magától. Egy suliba jártok? Gyakran látod?
2018. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen elég gyakran látom, akkor is sok lánybarátnővel van és más osztályban

Oh és csak látásból ismerem őt szóval ő is engem

2018. jan. 6. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!