Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ismerem a srácot már több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerem a srácot már több hónapja, folyamatosan beszelgetünk, de eddig még mindig ő írt rám. Nem szeretném, hogy azt higgye, nem akarok vele beszélni és ezért nem írok rá. Tudnátok segíteni, hogy írjak rá én? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A nyáron ismerkedtünk meg, akkor elkezdtünk beszélgetni és napi szinten elhívott találkozni, megcsókolt, bemutatott a családjábak is, aztán amikor visszament az egyetemre, tovább beszélgettünk Facebookon, egyszer-kétszer telefonon is. Intelligens, normális, rendes srácról van szó, ezert nem tudom, mit kezdjek. Ugyan a mai napig beszélünk, sőt, ha elköszönünk egymástól és pár napig nincs semmi, mindig ő ír rám, soksor semmi ésszerű indokkal, csak valami kifogással, hogy újra beszélni kezdjünk, azért én is szeretnék már írni neki, hogy biztosítsam arról, hogy engem is érdekel és szoktam rá gondolni. Gondolom, a fiúknak is nehéz, hogy a lányok mindig rájuk várnak a kezdeményezéssel.

Tudnátok segíteni, hogy milyen módon írhatnék neki, ami nem gáz és nem csak egy “köszi, jól vagyok, és te?” legyen rá a válasz? Illetve fiúk, ti milyen témával kapcsolatban szeretitek, ha egy lány rátokír? Amiből utána rendes beszelgetés indulhat ki.

A válaszaitokat előre is köszönöm! :)

18/L (a srác 20 éves)


2018. jan. 6. 21:17
 1/4 anonim válasza:
Hát kérdezheted, hogy miujság van vele, hogy telt a napja, hogy megy a tanulás, stb...
2018. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell túlgondolni. Arról érdeklődj, ami tényleg érdekel téged.
2018. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Legalább ez a helyzet megtanít rá, hogy én is tegyek valamit a dolgokért és ne csak várjak a végeredményre.
2018. jan. 7. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy küldessz egy vicces képet vagy videót :D, azután meg lehet beszélni bármiről
2018. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!