Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ismertek valami jó randihelyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Renátó kérdése:

Ismertek valami jó randihelyet Miskolcon a tél közepén?

Figyelt kérdés
Február elején lenne ott egy randim.Én az állatkertre gondoltam,de ha hideg lesz,akkor kéne egy B terv.Ahogy kezdem a lányt megismerni,nem hiszem,hogy a pláza jó ötlet.Egy mozi sem a legjobb ötlet első randira szerintem.Valaki tud valamit javasolni?

2018. jan. 17. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Lol, itt vagyok Miskolctól pár km-re és nem tudtam, hogy van ott állatkert, kösz tesó. :DDD


Amúgy attól függ milyenek vagytok, ha normiek, akkor simán jó egy avas kilátó, bár ott is ugyanúgy hideg lenne, szóval akármelyik kávézó/étterem, akár többe is betérhettek, letesztelitek melyik tetszik legjobban. Ha elitebbek vagytok, akkor színház, ha meg rockerek akkor go Corner. :D

A Gyertyánost is ajánlom, nagyon finom ízesített söreik vannak, csak chiliset NE igyatok!!!

2018. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a vadaspark :D Üljetek be a Szinvaparkba a kajálós részre. Vagy van a Leánykoli felé és a Vörösmartyn egy pizzázó. Előbbi szerintem jobb. A Főutcán lévő kávézók is jók. A Freibe is jó lenne egy randihoz :)
2018. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!