Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon bejön. Nemtudkm eldönteni, hogy ő mit érez. Ti mit gondoltok? Többi lent

Figyelt kérdés

16/L

Megismertem egy fiút olyan 2 hónapja. Rengeteget beszéltünk írásban és élőben is.

Reggelente a suliba vele vonatozok. Volt amikor megöleltem.. de ma ő kezdeményezett mindent. Érdeklődő velem szemben, mindig megakar védeni.. akár érezteti vagy ki is mondja. Beszéltünk arról hogy ki tetszik nekünk. Neki elvileg egy osztálytásnője aki tetszik/tetszett neki, de most a lányok az életében kihaltak xD én vagyok a legjobb lány barátnője.. rohadt jól eltudunk mindenről beszélni, néha cseszeget is :D vagy mostmar egyre többet érint meg engem véletlen. Úgy ertem ha egymás mellett ülünk összeér a lábunk, közelebb ül, folyamatosan a szemembe néz mosolyog és nem hagyja a kínos csendet. Most hogy megtudta hogyvan valami betegségem (skizofrénia) nagyon akar segíteni mindenben, hangoztatja hogy ő itt van, és igen.. volt "néha" perverz de nem durván. Kérdezgetett. Most egyre többet célzok rá hogy mi van mit érzek.. nem szokta komolyan venni mert elvicceljük.ő a jövőbe nem akar feleséget és családot de engem ez nem zavarna. Nemtudkm hogy érez e valamit, már tervben vagy elhivom kajálni utána közben megmondom hogy randi xD mellesleg megértőek vagyunk egymádsal. Nagyon.

szerintetek hogy vágódhatnék be nála?

Mivel tegyek több célzást hogy leessen neki vagy cselekedjen? (Srác 15)

Köszi a segítséget ^^



2018. jan. 30. 21:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és most mmegkérdeztem hogy lenne e nála esélyem. Azr mondta nem tud mit mondani rá meg illek a képbe. Meg utána hogy csinos szép vagyok,aranyos és szerethető. Jelent nála ez most valamit?
2018. jan. 30. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínüleg fülig szerelmes beléd csak nem biztos benne hogy te mit szeretnél és ezért nem mer lépni mert fél hogy tolakodónak éreznéd. Szerintem mutass neki jeleket, amiket ő is, például érj hozzá gyakran, bújj oda hozzá vagy esetleg tegyél kicsit perverzebb megjegyzéseket mert az eléggé be szokott jönni a TÖBBSÉGNÉL. Próbálj meg te is közeledni és akkor majd biztos meg teszi a következő lépést ha tényleg tetszel neki.
2018. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most viszont(eloszor volt ilyen) hogy ugye mondtam h holnap nem talizunk. Mert dokihoz megyek. Erre felajanlotta h elkiser, ha ott lesz anyum akkor mert legfeljebb megismeri.. egyre furább xD
2018. jan. 30. 22:34
 4/5 anonim válasza:
Ne célozgass,és ne jeleket adj,azon a ponton mar túlléptél. :) Azt tanácsolom állj elé,és mondd el az érzéseidet. Természetesen ne elpoénkodva,hanem full komolyan. Szerintem veszíteni valód nincs,hiszen a leírtak alapján a srác is erősen vonzódik hozzád. :)
2018. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beléd van zúgva úgy ahogy te belé. Csak az a baj hogy mindketten féltek

egymás reakciójától. Álj elé és valdd be neki hogy szereted . Ez a legkézenfekvőbb dolog amit tehetsz

2018. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!