Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kell tennie az illetőnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennie az illetőnek az első randin ahhoz, hogy egyből kiábrándulj belőle? Mindkét nem válaszai érdekelnek.

Figyelt kérdés

Ha randizol egy sráccal/csajjal, akkor mit kell tennie ahhoz, hogy azt mondd, hogy soha nem fogsz tudni vele elképzelni egy párkapcsolatot? Esetleg vannak tapasztalataitok?


Kezdem én: Anno randiztam egy lánnyal, moziba vittem. Mielőtt bementünk volna a terembe, elment WC-re. Miután kijött, az egyik cipőjére ráradadt egy hosszú wc papír darab, ebből ő semmit nem vett észre, nekem kellett figyelmeztetnem. Nagyon kínos volt.



2018. febr. 1. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem ápolt a külseje, nem tud normálisan civilizált módon enni és bunkó, akkor fel állok az asztaltól illedelmesen elköszönök és többet nem foglalkozok vele.

Ha velem bunkózik akkor elklüldöm a pics*ba és úgy megyek el illedelmesen. F/16

2018. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Valaki akitől nem akarsz többet annyira hív randizni, hogy nem akarsz neki nemet mondani és inkább "kihabarítanád" magadból ? :DDD
2018. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló: Nem feltétlenül, hanem mondjuk szimpatikusnak tartasz egy lányt, elhívod randizni, de olyanokat művel, ami miatt kiábrándulsz belőle. Itt az általam felhozott wc papíros példára gondoltam. :D
2018. febr. 1. 17:14
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ez helyzet függő lehet csak pont nem nézte a cipőjét

De ha annyira komoly dolgot művel mint pl hogy épp nem a cipőjén hanem hátul lóg ki vagy épp szembe tűnő dolog ebben az esetben azt jelzi hogy igénytelen akkor érdemes fogni magad és elköszönni

F

2018. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor nem kell tennie semmit. Elég, ha nem tudunk megpendíteni egymásban olyan húrokat, amik a jövő ígéretét hordozzák. Mert nem illünk össze mindenkivel. S akivel összeillünk, azokkal sem egyformán.
2018. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!