Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vegyek neki valamit valentin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki valamit valentin napra?

Figyelt kérdés

Egy srác pont valentin napra hívott el randizni és nem tudom illik e ilyenkor venni valamit mert valentin van meg első randi.. ? Nem igazán vagyok jártas ebben.

Válaszokat köszi :)

16/L



2018. febr. 10. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát figyu én vennék egy szimpla csokit vagy valami vicceset . vagy valami olyat ami kettőtöknek vicces más nem is érti. viszont ha veszel valamit ne add oda neki rögtön sőt lehet hogy nem is kell odadnod . de lehet kínosan éreznéd magad ha ő ad valamit . szóval szerintem vegyél egy apróságot a biztonság kedvéért de várd ki ő mit akar
2018. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne.
2018. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki azt tanácsolja hogy ne az megindolkolná miért? :)
2018. febr. 10. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért ne, mert első randi gondolom.

Nem ismered az ízlését, sem. Ezen kívül kellemetlen helyzetbe hozod a partnered,hogyha rögtön az első találkozás alkalmával már ajándékkal bombázod,főleg akkor,ha ő semmit nem vett.

Azzal semmit nem vesztesz,ha nem viszel semmit,viszont fordítva...

2018. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok ez miatt kellemetlen helyzetbe kerülni?
2018. febr. 11. 08:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell venned semmit.


Neked udvarolnak. nem fordítva. Ha már benne vagy egy kapcsolatban vehetsz ajándékokat :)

2018. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz kellemetlen. És ha én lennék a fiú én sem vennék semmit. Maximum egy picike virágot. Semmi mást.
2018. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :3
2018. febr. 11. 21:14
 9/11 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
A Valentin nap a szerelmesek "ünnepe".Ti (még) nem vagytok szerelmesek,tehát nem kell ajándékozni.Ha Ő vesz valamit,az lehet kedvesség,és-vagy "randiajándék",Te ráérsz akkor adni Neki valamit,ha már megismerted,tetszik,és úgy érzed,hogy szeretnél adni...
2018. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. febr. 13. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!