Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi tevo legyek? Hogyan hivjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevo legyek? Hogyan hivjam elbrandizni a lanyt vagy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Szoval van egy lany akit megismertem es nem volt eselyem nala, utanna buliztunk eggyut vagy 2szer es ugy erzem hogy valami kis eselyem csak van. Es ebbe szeretnek segitseget kerni hogy mit mondjak neki hogy kideritsem? Vagy csak kerdezzek ra? Csak az a baj ha esetleg leraz az nm esne tul jol mert egy barati korunk van es nem szeretnem hogy rosszul erezzuk magunkat ha egy helyen vagyunk. En 19 vagyok o 20.(bocsi az ekezetek miatt es hogy ilyen hosszu lett)

2018. febr. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki egyenesen, hogy mit érzel, ha meg nem értékeli és elutasít, az az ő problémája, te meg fogtad a bátorságod, ami becsületreméltó, a baráti körben meg szerintem téged dicsérnének, hogy azért volt önbizalmad. Sok sikert hozzá :) 17/f
2018. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Youtube --> based zeus --> dating advices. Nezd meg a videoit, es tudni fogod a valaszt.

Amugy hivd el egyszeruen randizni. Minel elobb.

2018. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csatlakozom az elsohoz, az emberek általába azt bánják meg, amit nem tettek meg és nem azt, amit igen.Ha meg nem jon ossze legalabb tapasztalatot szereztel es legközelebb jobban fog menni.
2018. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat hetvegen lehet felre hivom el elmondom neki h nagyon fontos lett szamomra!😁
2018. febr. 21. 01:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Es vess egy pillantast zeusra! Sok mindenben segitenek a videoi (de angolul vannak, mondjuk ez nem lehet akadaly)
2018. febr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!