Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rég óta most érzem először,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rég óta most érzem először, hogy valakivel összejönnék, DE! 16/F Mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval rég óta most érzem először, hogy összejönnék egy lánnyal, csak az a helyzet, hogy 1 évvel idősebb nálam és 2 osztállyal feljebb jár, ráadásként 1 suliba járunk. XD

Amikor 15 voltam "jártam" egy 17 éves lánnyal. Azért csak idéző jel, mert nem jelentettük ki, hogy járunk, aránylag ritkán találkoztunk, de ott volt köztünk az a dolog.


a lényeg az, hogy ezek miatt nem merem randira hívni. Felejtsem el?



2018. febr. 24. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a lány, hívd! Bátorság! 1-2 év különbség nem a világ...
2018. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Szerintem hívd el nyugodtan.Velem is megesett már hogy 1 évvel fiatalabb fiú tetszett :) sok sikert!

16/L

2018. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de elég ciki lenne ha azt mindenki megtudná, főleg úgy, hogy én most amúgy idén egy szakköre járok vele.
2018. febr. 24. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki,a szakkör miatt sem. A szeretet sohasem ciki, a szeretetlenség az ciki. Legyél bátor!
2018. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkább várok majd komolyabb jeleket. :D
2018. febr. 25. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, jó. De nehogy úgy járj, mint a filozófus Immanuel Kant, aki kétszer akart megnősülni, de mind a kétszer olyan sokat gondolkodott, hogy a hölgyek bátrabbakhoz mentek feleségül.
2018. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, de most a suliban minden nap látjuk egymást, hetente 3 tanórát töltök vele (mármint a szakkör), továbbá sokan úgy hiszik, hogy mindenkinél bepróbálkozok, de akik ismernek azok tudják csak, hogy nem. Ráadásként idősebb nálam és 2 osztállyal feljebb jár. Most már értitek miért fosok ettől? XDDDD
2018. febr. 25. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
:) értjük hát, mert 16 év körül mi is pont ilyen bátrak voltunk :)
2018. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!