Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy hónap után korai lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap után korai lenne elmondani a srácnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint egy hónapja beszélgetek egy sráccal. Előtte is váltottunk pár szót, de nem mélyedtünk bele komolyabb beszélgetésekbe. Azonban január végefelé egy nap egészen sokat beszéltünk és pár nappal később azon kaptamm agam hogy minden nap írunk egymásnak és egyre személyesebb témákba is belemegyünk. Azóta természetesen már többször is beszéltünk telefonon meg együtt szoktunk játszani (szerencsére a gamerség egy közös pont). Két héttel ezelőtt azonban elég sokáig beszélgettünk és eléggé flörtölésbe csapott át az egész. Azóta minden nap vannak flörtölős megjegyzései, amik egyik pillanatról a másikra jönnek elő, aztán mintha el is illantak volna. A lényeg, hogy nekem megtetszett és szeretném tudni, hogy ő hogy van ezzel. Ennyi idő után természetesen még nem vagyok ebben benne olyan mélyen, de minél előbb szeretném tudni, hogy van-e esélyem nála, nehogy aztán reménytelenül kedveljem meg. Ezért szeretném tőletek megkérdezni hogy egy hónap után szerintetek korai lenne megmondani neki, hogy megtetszett nekem és megkérdezni, hogy hogy áll ő ezzel a dologgal?


A válaszoakt előre is köszönöm! :)


19/L



2018. márc. 4. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Részben te kell érezd,bár szerintem nem korai,hiszen ennyi idő alatt megkedvelheted.
2018. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A flörtölésekből ítélve nekem elég egyértelmű a dolog, szerintem bejössz neki. :D
2018. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem igazad van :D
2018. márc. 4. 20:43
 4/6 anonim válasza:
Én sztem nem. ;)
2018. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdezd meg nyugodtan! Biztosan tetszel neki, ha flörtölget. Nincs mit veszítened!
2018. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megtörtént és valóban tetszem neki 😊
2018. márc. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!