Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet ezzel a trükkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ezzel a trükkel megfognom a kezét?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már jó ideje randizgatunk, de mivel elég lassan alakult az egész, (és mondhatni haverok voltunk előtte,) nem egyértelmű, hogy most járunk-e vagy sem. Elég félénk típus, eddig az arcra pusziig jutottunk, csók nem volt, és a kezemet sem merte még megfogni.

Arra gondoltam, hogy nem árthat, ha egy kis közeledéssel én is rásegítek (mert én is elég félénk vagyok, a puszit sem mertem eddig egyszer se viszonozni...).


Az a konkrét tervem, hogy amikor sétálunk egymás mellett, csak úgy megkérem hogy "add a kezed", és az ellenkező oldalon lévő kezemmel belerakom a másik kezembe. Az ő kezét. Így viccesen eltúlozva... Talán akkor annyira nem gáz.


És az érdekelne, hogy szerintetek jó ötlet-e? Hogy reagál egy ilyenre egy fiú?

És hogy szerintetek tényleg teljesen random legyen az egész, vagy valami ravezető szöveg menjen? Pl arról hogy milyen lassan haladunk, stb.


Előre is nagyon köszi a válaszokat!!!


16l (és 16f)



2018. márc. 5. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak bátran! Nyugodtan tedd meg... Lehet szöveggel, anélkül, ahogy a hangulat diktálja.
2018. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, igen, aranyos:) Hogyan reagálna? Hát ha így alakul köztetek a dolog, akkor feltételezem örülne neki:)

Én nem tartanék rávezető szöveget, de ahogy gondolod:)

2018. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Megvolt a kézfogás? :)
2018. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!