Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy ismeretlen lány mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés

Pl.: Sulibol hazafele belvaros kozepebol jovok, es van nehany nagyon szep jo csaj, szembe jon velem vagy villamoson üllök, es a kovetkezo szokott történni: Én ránézek (jól végig méregetem ha nem jo akkor nem foglalkozom vele, de ha tetszik nekem akkor keressem a szemkontaktust, mikor rámnéz belenézek a szemébe és ha egy ilyen 3-4mp után nem fordul el akkor en fordulok el, es utana ennyi ö eltünik a szürkületbe en meg csak nezem.


Ilyenkor mit csinaljak, sokan azt mondjak, hogy mosolyogjak de egyszerüen nem jön mosoly az arcomra.

Gondolkoztam hogy kacsintok de akkor meg en vagyok a retardalt.


En eskuszom ugy orulnek ha egy barki oda jonne hozzam es elkezdunk dumalni valamirol, egy tök ismeretlen ember. De mikor en kerülnek a barki szerepbe akkor meg, csak arra gondolok, hogy egy ilyen flegma lekoptatos veréb lesz velem jány azt az meg tök jo.....


Valaki csajozott már be igy amugy, fel lehet szedni ezeket a fajta "ismeretlen lányokat"?


Mert egyik pacek haverommal vagyok akkor mindig bamulnak, mosolyognak, a csajok meg neznek, de mikor egyedül baxom a rezet akkor semmi ilyen nincsen.


Meg most igazabol azt se tudom, hogy en jol nezek ki. Mert en azt lattom hogy jo pali vagyok, de a fa..om tudja



2018. márc. 13. 16:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amúgy 15-17 éves lányok véleménye érdekelne a leginkább, azért az már cink lenne, ha csajom bemenne a dohiboltba nekem meg kint kell megvárni :D
2018. márc. 13. 16:24
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Eleve a stilusoddal van a baj.

Felszines vagy,"ha nemjo akkor nem foglalkozom vele" ...ez mi?!

Mi az ,hogy nemjo..

Leirtad,hogy te sem tudod megallapitani magadrol,hogy jo "pali" vagy e,akkor milyen alapon varod el ,hogy a csaj "jo" legyen?

Meg pont az ,hogy a jo csajok nem feltetlenul szorulnak arra,hogy a villamoson perverzul bamulo fiukkal lealljanak beszelni.

"Flegma lekoptatos vereb"...azert ha igy allsz a lanyokhoz az reg rossz.

Ha nemtudsz beszelni a lannyal ,akkor itt barki barmi tanacsot adna,nem mennel vele semmire.

Elo kell adni magad,onbizalom kell ahhoz,hogy vadidegen lanyok ele oda tudja allni ,ha felsz toluk es meg mosolyogni sem vagy kepes rajuk akkor ne csodalkozz,ha kinevetnek.

Ha odamesz es csak nezel akkor siman aberraltnak neznek.

Meg mi az ,hogy "pacek haverom"?😅

Attol ,hogy ugy oltozik mint a mai divatbohocok meg nem pacek..

A fiatal ,gyerekes lanyoknak tetszik ,de azokat nem is erdemes felszedni ,mert felszinesek.

A komolyabb ,erett lanyok pedig tudjak ,hogy nem az szamit ,hogy ki mekkora "pacek":)

2018. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Te hány éves vagy 60? Csak tudom ki tetszik és ki nem... van két szép szemem
2018. márc. 13. 18:17
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem nevetett ki senki
2018. márc. 13. 18:27
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Az elsőnek igaza van sok mindenben.

Nem 60 hanem egy majdnem 16 éves lányként mondom, hogy ha látványosan méregetne egy srác a villamoson valószínüleg pedofilnak gondolnám és továbbmennék. Pláne ha elkezdene kacsintgatni. Meg ha annyi minimális önismerettel se rendelkezel, hogy a "két szép szemeddel" nem tudod SAJÁT MAGADRÓL eldönteni, hogy jól nézel-e ki vagy sem akkor hogy döntöd el a lányról ugyanezt? Mellesleg a normálisabb lányok valószinű "flegma lekoptatós veréb" szerepében fognak tetszelegni mert

A: nem kíváncsiak a fejedre

B: nem villamoson akarnak ismerkedni

C: pedofilnak gondolnak (ahogyan én is tenném)

Ismeretlen lányokkal lehet ismerkedni DE NEM TÖMEGKÖZLEKEDÉSEN!! Az más ha rendezvényeken, különböző programokon próbálod meg ahol valószinű több a veled egykorú mint pl. A villamoson.

Lehet ugyanígy megtetszik egy csaj és a végén kiderül ,hogy csal a te "két szép szemed" mondjuk 20 éves akit te 17 évesnek néztél.. Aztán tényleg kint kell megvárnod amíg ő bemegy a "dohiboltba" és valóban az tényleg elég "cink" lenne...

Megpróbálhatsz idegen lányokhoz odamenni csak úgy random hátha nem utasítanak el.

2018. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Értelmes lányokra gondoltam...

Pedofil szó jelentését kérdezd meg anyutól..

2 nyilván nem a villamoson fogok oda allni melle es szia.... hanem megvarom meg leszall es mondjuk oda megyek, de ez elég logikus... a másik meg le is irtam hogy magamat jo palinak latom magamat, de az értelmezési készségeddel is problemak vannak...


Tapasztalt es ertelmes 15-17 eves koru lanyok velemenyet varom*


Akiknek meg kozuk nincs az emberekhez azok mashova irjanak koszi..

2018. márc. 13. 19:08
 7/17 anonim ***** válasza:

Neked szerintem az faj,hogy leirjuk a valosagot es az igazat es nem birod (vagy nem akarod) felfogni/elfogadni.

Szerintem nyilvanvalo hogy en sem 60 eves vagyok (1. Valaszolo) ,de o meg le is irta mennyi idos .

Ha a buszon nezed ,aztan leszallsz es utana mesz az az o szemszogebol ijeszto lehet,nem?

Te kerdeztel,mi valaszoltunk,ha tetszik,ha nem ezvan.

2018. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ketten vagytok es azt hiszitek en vagyok a hulye... de kozben akkor értelmetlenséget irtatok, ha egy két 16 éves gyerek nézi egymás szemét az pedofilia... a masik hogy leirtam valamit hogy micsinalok es ti annak a cselekvesnek a rossz hasonlataval jottok, irom hogy 3-4mp-ig nézzünk egymás szemébe utána vagy ő vagy én elfordulunk, erre meg irjatok hogy a villamoson bámulsz valakit akkor egy perverz pedofil vagy.... vannak ilyen készség fejlesztők, rátok férne. Semmi igazsag nincsen amit irtatok 1. Értelmetlen 2. Nem segítség... 3. Nem a kérdésre válaszoltál 4. Nem értetek hozzá.


Most próbáld meg értelmezni amit irtam és utána gondolkozz el, hogy gyoker voltal es tobbet nem talalkozunk

2018. márc. 14. 04:21
 9/17 anonim ***** válasza:

Te uristen...neked beteg az agyad.

Mi nem ertunk hozza😅

Es meg mi irunk ertelmetlenseget ,mikor te meg helyesen irni sem tudsz,,tudod a lanyok szeretik ,ha a fiu legalabb egy 5.es szintjet eleri helyesiras szempontjabol :)

Egyszer sem hasznaltuk a perverz pedofil szot egymas mellett ,ahogy te irtad.

Te nem tudsz ertelmezni,es meg mi vagyunk a gyokerek.

Te jossz ide a villamosos csajozasrol kerdezni ,es nekunk kell a kezseg fejleszto.

Tudod vannak pszichologusok ,akik segithetnek a lanyokrol valo gondolkodasmododon.

Semmi igazsag nincs benne? Nem a te ertekelesed alapjan van kapott a valaszom 78%-os ertekelest,szoval valami igazsag alapja biztosan van masok szerint is:)

Nem segitseg es nem a kerdesre valaszoltunk?

Leirtuk ,hogy mit kene/nemkene ,az mar egy iranymutato,attol ,hogy te nemtudod/nem akarod felfognin,meg igazunk van.

Nem ertunk hozza persze,,mert te ertesz hozza ,nem? Azert vagy itt.

Es a vegere kijott ,hogy mi vagyunk a gyokerek.

Tanulj meg irni ,ne a villamoson csajozz,ne bamuld a lanyokat mert jon a kopasz benga allat palija aztan telibeverdes,foleg ha ilyen nyomorek stilusban allsz hozza. Mozgo villamoson nehez a fogaidat keresni.

2018. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
xDD hagyjuk, röhejes vagy...
2018. márc. 14. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!