Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan fiúval, aki nem annyira helyes (10/6, számomra), de belül biztosak vagytok benne, hogy nektek való?

Figyelt kérdés

Nálam nem lenne kérdés, de sajnos abba a hibába estem, hogy elkezdtem hallgatni a legjobb barátnőmre, hogy jobbat találok stb, de én iszanyatosan szerelmes vagyok, esélyem is lenne.


Már egyszer majdnem jártunk, de akkor is rengeteg olyat kaptam, hogy vele?(persze nem emiatt uutasitottam vissza) Pedig nem néz ki szerintem rosszul, nem is értem. Bár ők belsőleg nem igazán ismerik.


Ti mit tennétek?



2018. márc. 14. 14:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk, tudom, jellemző gondolkodás :D
2018. márc. 14. 14:59
 2/16 anonim ***** válasza:
A kinézetét egy valós számhoz rendeled? Hány éves vagy, 8? A 10/6 meg azt jelenti, hogy 6ból 10... Tehát akkor mégsem olyan csúnya...
2018. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Mooskok válasza:

Szia! 15 éves fiú vagyok.

Nekem is vannak olyan barátaim, sőt az összes olyan, hogy, ha meglátok egy lányt aki tetszik nekem, már rögtön azt vágják rá, hogy "Az a csaj tetszik neked? Te nem vagy normális!". De ez így van rendjén. Aki nekem tetszik, az nekik nem tetszik, aki meg a barátaimnak tetszik, az meg nem tetszik nekem. Ez ilyen egyszerű. De van egy kis bökkenő. Ha ilyen szinten befolyásol a barátnőd/mások véleménye, akkor felmerülhet az a kérdés is, hogy fel fogod-e tudni vállalni a srácot. Először ezt kell tisztáznod magadban. Ha szégyellni fogod a külseje miatt, semmiképp se startolj rá, mert ezzel csak neki ártanál. Aztán írtad azt, hogy "Bár ők belsőleg nem igazán ismerik.". Ez itt a lényeg. A volt barátnőmmel szintén ez volt a helyzet. A barátaim a szokásos, "Hű de csúf ez a lány", amikor meg megismerték máris engem irigyelt mindenki. Hallgass a szívedre, biztosan megtalálod majd a megoltást! Sok sikert! ;)

2018. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 felvállalnám. Amikor majdnem összejöttünk, szünetekben állandóan sétálgattunk, és azt hitték együtt vagyunk. Majdnem ugyanaz.
2018. márc. 14. 15:18
 5/16 anonim ***** válasza:

Azt irtad szerelmes vagy. Akkor nincs kérdés! ;-)

Soha senki másra ne hallgas ilyenben,ebben a korban sokan csak irigykednek,meg amúgysem egyforma az izlése az embereknek.

2018. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló, a Gyakorikérdések szabályzata még mindig kimondja, hogy a válaszadás a kérdésre legyen válasz, ha nem tudsz válaszolni, nem kell írni.

És egyébként kedves kérdező, a kinézet lényegtelen, jó nem minden esetben, de 14 éves, rengeteget fog változni még, ezt úgy lehet érteni mintha te 10/10 lennél. Szóval igen, egy próbát megér, ugyanis nem azzal kell beszélned akit látsz, hanem azzal, aki belül van, lehet kinézetre nem olyan helyes neked, de nem a kinézete fog veled jól beszélgetni és szeretni, hanem a belső.

2018. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Mooskok válasza:
:D Akkor mire vársz? Én nem értem. Ez a "persze nem emiatt uutasitottam vissza" mit takar? Akkor viszont ezt gondold át, mert úgy látom, nem vagy biztos a dolgodban.
2018. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha szereted és ő is, akkor mi a kérdés? Miért ne jönnétek össze?

Barátnőkkel nem kell foglalkozni. Nem ők fognak járni vele, hanem te. Egyébként meg sokszor csak úgy poénból vagy akár irigységből is találnak hibát (nemcsak a lányok, a fiúk is). Szóval nem kell vele foglalkozni. Szeretik azt ugratni, akinek van párja, főleg, ha nekik nincs.

2018. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6.: Elnézést. Így jobb? "Hogy mit tennék? Először is nem rendelnék hozzá egy ember kinézetéhez egy valós számot, mint egy 8 éves. És ha valamiért mégis megtenném, akkor sem fogyatékosként - a 10/6 az jelenti, hogy 6ból 10..."
2018. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem tartom magam tökéletesnek xD szép vagyok, tudom magamról, mi ezzel a gond? de nekem is vannak hibáim...köszi a válaszokat, ha lesz valami, írok, mert egyelőre a helyzet kilátástalan :(
2018. márc. 14. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!