Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki dupla betűkkel ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki dupla betűkkel ír facebookon az baráti vagy valami többről is lehet szó? Pl:haliii, kösziii

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Az írásmódnak semmi köze ahhoz, hogy kivel milyen kapcsolata van az embernek.
2018. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sziaaa (Igen, ez most egy leány/legénykérés akart lenni.)
2018. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:D :D há hol... :D Nekem is akik vissza írtak a csajok pl haliii,kösziii akkor most egyből olvadnának értem.. Tök hülyeség.. Azt vagy azért írják mert úgy megszokták tehát szokás miatt,vagy véletlenül bár arra az eséj minimális hacsak nem egy régi PC-t használ a csaj akinek az i betű cseszekedik és ezért több iii jön ki mint 1 :D :D :D :D :D :D :D ennyit erről,na én léptem sziaaa ♡ :D :D
2018. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami többről van szó. Az intelligencia jelentős hiányáról.
2018. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem közvetlenségre utal. Egy ügyvédnek nyilván nem írunk így, de egy potenciális partnernek annál inkább.
2018. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!