Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akivel elég jóba vagyok ilyen fiú lány barát szinten de az utóbbi időben lehet hogy ő többet érez irántam de nem vagyok benne bíztos.Első félévban nagyok sok időt töltöttünk együtt mert jártunk felvételi előkészítőre együtt és hetente kétszer mentünk hozzájuk és onnan meg be pestre.Tök jól elvoltunk sokat beszélgettünk és új dolgokat is megtudtam róla. Második félevben történt valami ami eddig nem. Folyamatosan rám ír tárgytalan üzenetekkel és megkérdezi többször is egy nap.Ez megy hétvégén hétköznap de előtte nem volt semmi ilyen .Ez úgy mindig tanulással kapcsolatos.De suliban is változott minden tök sokat jön oda hozzám megissza az innivalóm stb😂😂viszont tudja hogy nekem más tetszik viszont már két hete szakítottam a barátommal és ő volt az a barátnőimen kívül az egyetlen aki foglalkozott velem. Oda jött hozzám kérdezte hogy mi a bajom mi történt és próbált megvigasztalni és mondta hogy legyen jobb kedvem ne bánkódjak miatta.Nah a lényeg a lényeg hogy úgy érzem valami változottFiúk véleményét szívesen várom hátha többet tudnak segíteni.

14/L. 14/F



#szerelem #barátság #varatlan helyezetek
2018. márc. 20. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakítottál a barátoddal, ő pedig egyből lecsapott az alkalomra. Szeret téged, ez szerintem nem kétséges, csak nem akart belekavarni a kapcsolatodba.
2018. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem koszi a segitseget
2018. márc. 22. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!