Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy a kezembe veszem a szerelmi életemet. Elegem van abból, hogy ha megtetszik valaki, csak várok-és vágyakozom, hogy elhívjon, ámde mégsem teszi meg. Ezzel szemben pedig elmegyek olyanokkal randizni, akik iránt képtelen lennék is bármit érezni csak azért, mert elhívtak.

Szóval kérdésem: ti, fiúk, mit szólnátok ahhoz, hogyha egy lány, a hagyományokat megborítva, megkérdezné tőletek, "nem iszunk meg egy kávét valamikor?". Mit gondolnátok erről? Esetleg lenne esély arra, hogy egy ilyen invitációbol kapcsolat alakuljon?


A második randit nyílván már nem én említeném, hiszen ha az első után nem kéri, hogy találkozzunk még, nincs is értelme.



2018. márc. 21. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ma már teljesen elfogadott ez,nekem konkrétan voltak tapasztalataim és volt, amelyikből kapcsolat lett. Én mindig is nyitottan fogadtam az ilyesmit,tudom milyen kezdeményezni ezért tudtam,hogy mikkel kerülhetem el a számára kínos helyzeteket.
2018. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi gond nincsen. Az első randira mindegy hogy ki kezdeményez, az is lehet hogy a srác akit kinéztél tökre elvan foglalva és nem nagyon érdekli hogy mi zajlik körülötte vagy ilyesmi. Amennyiben jelzed neki hogy hahó itt vagyok és szeretnék tőled valamit akkor utána egyből venni fogja a lapot vagy pedig megijed és elrohan :DD

Esetleg annyi még hogy a randin engedd hogy ő fizessen és akkor adsz neki egy ilyen mégis én vagyok a férfi érzést.

2018. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem is volt olyan, hogy a lány kezdeményezett.

Szerintem ez kellene, hogy legyen a norma, mármint hogy az kezdeményezzen, aki szeretne valamit. Így ha egy olyan lány hív el, aki iránt szimpátiát érzek, akkor örülnék neki, ha nem, akkor is, mert szerintem érdemes beszélgetni az emberekkel párkapcsolati vágyakon kívül is.

2018. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mádár0218 ***** válasza:
Én speciel örülnék neki, mert minden próbálkozásom arra, hogy barátnőm legyen off lett, és így lenne egy jel hogy érdeklek valakit :D
2018. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tok normalis ha siman elhivod kavezni!A lanyok az ilyen meghivasokban azt szoktak elrontani hogy szerelmet vallanak mar az elso talalkozon, de hacsak siman elhivod meginni valami a nagyon jo! Sok sikert kivanok!
2018. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszike! :D


Az az igazság, hogy még nem beszéltünk, de az a tervem, hogy bemutatkozok neki, és beszélgetni fogok vele, aztán ha az jól megy, akkor elhívom. Amúgy a társaság, ahonnan ismerem, ott nagyon nyitottak az emberek, szóval nem para csak úgy random bemutatkozni valakinek :D

2018. márc. 21. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Noha én mindig jobban szerettem magam becserkészni a hölgyet, annak sohasem voltam ellene, ha kimutatta z érdeklődését irányomban. Ennek pedig igen jó módja, ha elhív egy kávéra.
2018. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rengetegen vevők erre szerintem. Simán van esély komoly kapcsolat kiépítésére is.
2018. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék :D

21/F

2018. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!