Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Van egy lány akiért nagyon oda vagyok találkozgattunk jol el voltunk több mint 4 honapja beszéltünk folyamatosan minden nap meg történ az első csók is. Aztán az utolso találkozásunk után még beszélgettünk de egyik naprol a masikra nem írt vissza egyáltalán.miért lehet?

Értelmes választ kérek köszi :)


2018. márc. 22. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Talált mást.
2018. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jottel be neki az elso tali utan..:/
2018. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolat

1. Nem hinném nem az a nagyon pasizos lány!

2. Lehet neked van igazad az elején nagyon a barátzona szöveg volt gondoltam máshogy kezdi gondolni az egészet ha csókkal is köszöntünk el...

3. Én is a hozzá szólásodtól köszi ;)

2018. márc. 23. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a sajat peldambol mondom (en vagyok a lany) hogy a bucsu csok sokszor nem jelent semmit. En is atestem mar ezen,hogy talalkoztam egy fiuval, facen tok jo volt, talinal megcsokolt de valojaban mégsem tetszett. Utana mar alig irtam neki.
2018. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm szépen a válaszodat :) Akkor csak én gondoltam ugy hogy akár lehet valami komolyabb is :)
2018. márc. 23. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!