Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti mit vártok el az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mit vártok el az első néhány randin? 17/F

Figyelt kérdés

Egy régi lány ismerősöm felé, akivel már nagyon régen beszéltem, szeretnék nyitni.

Az első randin/programon mit érdemes bevetni? Bókok? Puszi? Netán csók? Vagy csak elsőre nem érdemes nagyban gondolkodni?

Mennyire kényelmetlen, ha egy ilyen ismerősötök váratlanul elhív valahova kettesben?


Köszi a válaszokat!



2018. márc. 22. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A bókok mindig jól esnek. Szerintem puszival indíthatsz nyugodtan. A csók meg talán a második-hardamik randi körül, a találka végén.

Sok sikert!

2018. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csókot ne, csak max második randin, más mehet szerintem:)
2018. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csokot szerintem se elso randin:) en ertekelem ha egy fiu nem csokol meg elso talin, ugy vonzobb es titokzatosabb, na meg azt sugallja hogy tisztel es nem akar nagyon nyomulni
2018. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne legyenek ilyesféle terveid. Állj készen mindenre. Ha tervezel az megöli a spontanitást és az ilyen dolgok pont ettől szépek! :)
2018. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Én a csajaim egyből használom, ha nem akarja, akkor repül! Azért vannak, hogy használjam őket. Van kocsim, lakásom, kávézóm. Örüljenek neki, hogy ingyen kávézhatnak nálam. Mondjuk volt, akivel kifizetettem.

Amúgy meg alap, hogy az van amit én mondok, mertha nem, akkor tasli. Nem kell szégyenlősnek lenni, nevelni kell őket.

2018. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5. Normális vagy ember? Te mit képzelsz magadról ki vagy te? A lányoknak nem az kell hogy egy ilyen barom mint te uralkodjon felettük! Jézusom de gondolkozol mielőtt ilyeneket mondassz? Halál szánalmas vagy ne haragudj...
2018. máj. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!