Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nagyon tetszik egy srác a suliban, aki nagyon tetszik, de nem tudom hogy közeledhetnék felé. Mit tegyek?

Ráírni nem akarok mert az ciki szerintem. Ötletek? 17/l

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, fiú, randizás, szerelem

2018. márc. 24. 11:26  Privát üzenet  

A válaszok
Nagyon tetszik egy srac, aki nagyon tetszik. Értjük. 😂

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2018. márc. 24. 11:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

jujj bocsi nem vettem észre hogy kétszer írtam. De legalább érzékeltettem ,hogy tényleg nagyon tetszik ;)

# 2/10Időpont 2018. márc. 24. 11:31 Privát üzenet
De azt ugye tudod, hogy nincs olyan taktika, ami mindig bejön? Neked kell kitapasztalnod, hogy mi fer bele, es mi nem.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2018. márc. 24. 11:35 Privát üzenet
Ha rá írsz az egyáltalán nem ciki..Vagy attól tartasz hogy ha rá írsz akkor egyből k..va leszel?..Attól hogy a csaj ír a srácra,attól nem leszel az. 2018 van,ma már mind1 hogy ki kezdeményez..Legalább is én ezt vettem észre.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2018. márc. 24. 11:42 Privát üzenet
Hány éves vagy? És a fiú hány éves?

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2018. márc. 26. 20:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én 17 a fiú 18

# 6/10Időpont 2018. márc. 27. 12:24 Privát üzenet

Nehogy internetek keresztul kezdj el vele beszelni. Mit tennel,ha nem letezne internet? Csinald ami regen volt. Ismerkedj szemelyesen.

Koszonj neki a folyoson. Esetleg kerj tole kolcson valamit, akkor legalabb beszelhetsz vele, amit masnap vissza kell adnod, tehat mar fix, hogy akkor is lesz okod odamenni hozza. Azutan mindig koszongess neki ha latod, es maris nem vagy idegen a szamara.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2018. márc. 30. 17:05 Privát üzenet
atesz763 nevű felhasználó válasza:

ha rendszeresen látod csak csak kezdj el köszönni neki talán fura lesz de így egyszer tutira tényleg beszélni fogtok én fiú vok velem működött XD mondjuk még nem tartunk semmi komolynál de kezdésnek jó lesz

# 8/10Időpont 2018. ápr. 11. 11:39 Privát üzenet
Egyszerűen írj neki és kezdj vele beszélgetni

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2018. ápr. 14. 22:09 Privát üzenet
Egyáltalán nem ciki, ha normális biztos örülne neki.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2018. ápr. 14. 22:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetszik egy srac, voltunk randin, de nem udvarias velem es ezert meggondolom magam?
Mert ir az a srac aki nekem tetszik de neki mas tetszik?
A srác aki tetszik múltkor mondtam, hogy pudingos almás sütit csináltam és azt mondta azt ő is nagyon szereti, és következőnek megkóstolná a sütimet. Nem gáz, ha még nem is...
Van egy srác aki tetszik nekem, szerintem én is tetszem kicsit neki. Hogyan kéne kezdeményeznem?
Túlságosan nárcisztikus, mit tegyek?
Eléggé tetszik egy srác. Hogy derítsem ki hogy ő hogyan érez?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!