Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mitevo legyek? Ket srac,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitevo legyek? Ket srac, egyik regota tetszik, masikkal kezd komolyodni a dolog.

Figyelt kérdés

Van ket fiu. Az egyikkel meg soha nem talalkoztam, de beszeltunk parszor es nagyon szimpatikus, most elhivott egy buliszerusegbe. Alomkategoria a gyerek.

A masikat kb hat eve ismerem, most osztalytarsak vagyunk, nagyon bonyolult a helyzet, parszor megcsokolt, de nem igazan tudom, van-e jovonk. En akarnam, hogy legyen, de nem tudok kiigazodni azon, hogy o mit akar.

A buliszeruseg, ahova elhivtak, szombaton lesz, addig a masodik fiuval mar nem talalkozunk, nem tudunk beszelni kettonkrol.

Ki mit tenne a helyemben? Elmenjek szombaton (vegulis meg nem vagyunk egyutt a masik sraccal)?

(Lol a baratnoim pontosan tudnak, mit tegyek, de oket nem kerdezhetem, mert meg nem akarok elmondani nekik semmit a legutobbi csokrol)



2018. ápr. 3. 16:10
 1/2 anonim válasza:
szerintem menj el a buliba, mert meg nem vagy egyutt azzal fiuval a masikkal meg meg nem is talalkoztal. Lehet o lesz az igazi, ha pedig nem, akkor se veszitesz sokat, ha legalabb elmesz
2018. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem el fogok menni, bar lehet fogok meg talalkozni szombat elott a masik sraccal. nem tudom, meg kiderul. Koszi a tanacsot:)
2018. ápr. 3. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!